Nové přírůstky v řadě Vstříc úspěchu

Na letošní podzim jsme pro vás opět připravili řadu novinek. Přestože doba aktuálně nepřeje poznávání dalekých krajů, na světě jazyků a vzdělávání to nic nemění, spíše naopak – nová situace a také začátek školního roku nás mnohé nastartoval novým směrem, k novému jazyku, studiu, zaměstnání nebo k rekvalifikaci.

Publikace řady Vstříc úspěchu jsou určeny začínajícím manažerům, zaměstnancům i podnikatelům, mnohé rady ale využijete i v osobním životě. Získáte větší sebedůvěru, naučíte se lépe třídit myšlenky, působit na lidi, vystupovat nebo podnikat.

Na jaké novinky se tedy můžete těšit v nejbližších dnech?:

Přístup autorů těchto příruček je na rozdíl od jiných ryze praktický. Knihy obsahují jen tolik teorie, kolik je jí třeba k porozumění danému tématu. Jednotlivé kapitoly doplňují praktická cvičení a užitečné tipy, které můžete snadno použít. Uvidíte, že vám naše příručky pomohou posunout se dál. Celou edici již osmi titulů si můžete prohlédnout i zde v přehledném pdf.

Tak která kniha vás zaujala nejvíce?

Jak si lépe zorganizovat čas   Jak vycházet s problematickými lidmi   Zlepšete komunikaci   Sestavte dobrý marketingový plán