Uzavření prodejního oddělení

  

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády je naše prodejní oddělení v Brně zavřeno. V našem e-shopu www.lingea.cz si ale může objednávat i nadále celý sortiment, tedy knihy, audioknihy i software. Vzhledem k situaci není nadále možné objednávat na dobírku, využívejte tedy prosím platbu předem (platební kartou online nebo převodem z účtu).

Při nákupu knih prosíme zvolte dopravu kurýrem  DPD nebo Českou poštou, kdy vám přepravce balíček doručí až domů. Prosím počítejte s delší dodací lhůtou objednaných knih, sklady i přepravci budou fungovat v omezeném režimu.

Objednávky softwaru (Lexicon 7), on-line licencí a e-booků nejsou nijak omezeny, odkaz ke stažení nebo kód pro aktivaci dostanete mailem po uhrazení objednávky. V případě platby kartou ihned, při platbě převodem do dvou pracovních dnů po připsání částky na účet.

Na provozovně nebudeme sice osobně přítomni, ale jsme i nadále k dispozici on-line. V případě dotazů prosím pište na info@lingea.cz, podpora@lingea.cz, případně volejte 541 233 160 nebo 727 870 566.

Jakmile se situace změní, budeme vás ihned informovat.


Vaše Lingea