Omezený provoz prodejního oddělení

  

Vážení zákazníci,

z důvodu vyhlášení nových opatření bude od 1. března 2021 do odvolání omezený provoz našeho prodejního oddělení v Brně. V našem e-shopu www.lingea.cz si ale může objednávat i nadále celý sortiment, tedy knihy, audioknihy i software. Pokud je to možné, využívejte prosím platbu předem (platební kartou online nebo převodem z účtu).

Při nákupu knih si můžete vybírat všechny typy dopravy, ale prosím počítejte s delší dodací lhůtou objednaných knih, sklady i přepravci budou fungovat v omezeném režimu. Až do odvolání není možné volit osobní odběr.

Objednávky softwaru (Lexicon 7), on-line licencí a e-booků nejsou nijak omezeny, odkaz ke stažení nebo kód pro aktivaci dostanete mailem po uhrazení objednávky. V případě platby kartou ihned, při platbě převodem do tří pracovních dnů po připsání částky na účet.

Na provozovně nebudeme sice osobně přítomni, ale jsme i nadále k dispozici on-line. V případě dotazů prosím pište na info@lingea.cz, podpora@lingea.cz, případně volejte 541 233 160 nebo 727 870 566.

Jakmile se situace změní, budeme vás ihned informovat. 


A abychom končili příjemnější zprávou: těšit se můžete na letošní knižní novinky pro celou rodinu! První z nich vycházejí už v březnu.

Vaše Lingea