Novoroční komplet Angličtina on-line i off-line je užitečným dárkem pro celou rodinu.

Představuje ideální řešení pro všechny, kdo studují nebo používají angličtinu na střední a vyšší úrovni. Nemusíte se rozhodovat, jestli je lepší verze off-line nebo on-line. Teď můžete mít obě!

komplet Facebook 820x312 _celorok.png (324 KB)

Co s kompletem ANGLIČTINA on-line i off-line získáte?
Velký anglický slovník Lingea Lexicon 5 - časově neomezená off-line aplikace pro PC
Tento zcela aktuální slovník si můžete nahrát až na tři počítače nebo notebooky v domácnosti a neomezeně jej používat. Rozsah slovníku je opravdu velký, v knižní podobě odpovídá tisícestránkovým svazkům. Obsahuje kromě běžných překladů řadu doplňujících informací (idiomy, ustálená spojení, příkladové věty, synonyma a další), namluvenou výslovnost a přehled anglické gramatiky včetně tabulek tvarosloví. Aplikace vám pomůže i s učením slovíček. Na jednotlivé standardní, ale i překvapující funkce Lexiconu se můžete podívat prostřednictvím videí zde.

Přístup k balíčku Profi angličtina - roční on-line licence
Kromě velkého slovníku, který je zde o něco větší než v off-line verzi zde najdete i další slovníky jako ekonomický a technický, dále také nespočet konverzačních frází pod názvem mluvník, gramatiku a slovník slangu. Součástí je také modul na učení a zkoušení slovíček, to můžete trénovat například cestou do práce nebo do školy, protože to vše můžete používat na libovolných zařízeních včetně těch mobilních. Přístupové údaje k balíčku Profi můžete sdílet se všemi členy vaší rodiny nebo s přáteli nebo zkrátka s kýmkoliv, ale v daný okamžik může být přihlášený pouze jeden uživatel.

Více informací naleznete zde: https://www.lingea.cz/darek