Jazyk
 • angličtina
 • němčina
 • čeština
 • ruština
 • ostatní
 • francouzština
 • španělština
 • italština
 • portugalština
Zaměření
 • všeobecné
 • slang
 • mluvník
 • konverzace
 • gramatika
Cena
 • do 200 Kč
 • 200 – 500 Kč
 • nad 500 Kč
 • akce
 • novinky
Médium
 • knižní
 • elektronický
Lexicon 5 Anglický slovník Platinum doporučujeme

Lexicon 5 Anglický slovník Platinum

Nejobsáhlejší současný anglický slovník. Rozsahem je větší než slovníky autorů Hais-Hodek či Pynsent-Poldauf, které převyšuje i svou aktuálností. Ačkoliv se jedná o slovník všeobecný, jeho rozsah výrazně zabíhá i do oblasti odborné terminologie a lze v něm dohledat i běžná odbornější ustálená spojení (technika, ekonomie, právo, biologie a další). Velkou předností slovníku je řada příkladových vět z běžného jazyka i z korpusu anglického jazyka. Stáhněte si Platinum z našich stránek a podívejte se, co všechno vám může nabídnout! Na nezávazné vyzkoušení slovníku máte celý měsíc. Lexicon běží ve všech běžných operačních systémech. Podrobnosti o slovníku najdete níže.

Komplet angličtina: slovník Lexicon 5 ekonomický a mluvník

Komplet angličtina: slovník Lexicon 5 ekonomický a mluvník

Zvýhodněný balíček obsahuje anglický ekonomický slovník pro PC a knižní ekonomický mluvník. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet angličtina: slovník Lexicon 5 Platinum a mluvník

Komplet angličtina: slovník Lexicon 5 Platinum a mluvník

Balíček anglických titulů pro pokročilé za zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma. Obsahuje největší současný anglický slovník pro PC a knižní mluvník. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Lexicon 5 Anglický technický slovník

Lexicon 5 Anglický technický slovník

Nová verze technického slovníku přináší ověřenou terminologii ze všech oblastí vědy a techniky. Stáhněte si plnou 30denní verzi a slovník si vyzkoušejte! Odborné názvy pokrývají širokou oblast od matematiky, fyziky a chemie přes metalurgii , strojírenství, stavebnictví a automobilismus. Obsahuje množství odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících nenajdete. Program funguje ve všech běžných operačních systémech. Podrobnosti o aplikaci dále na stránce.

Lexicon 5 Anglický velký slovník

Lexicon 5 Anglický velký slovník

Velký slovník současné angličtiny nabízí podrobně zpracovaná hesla s odlišenými a upřesněnými významy. Obsahuje kromě běžných překladů řadu doplňujících informací (idiomy, ustálená spojení, příkladové věty, synonyma a další), namluvenou výslovnost a přehled anglické gramatiky. Aplikace vám pomůže i s učením slovíček. Jednotlivé funkce Lexiconu přibližují videa. Nebo si stáhněte 30denní verzi a slovník si vyzkoušejte!

Lexicon 5 Anglický Platinum + ekonomický + technický slovník

Lexicon 5 Anglický Platinum + ekonomický + technický slovník

Zvýhodněný komplet anglických slovníků obsahuje nejobsáhlejší současný slovník Platinum, technický a ekonomický. Doporučujeme pro náročné uživatele a překladatelePo instalaci vytvoří všechny slovníky kompaktní celek, ovládají se pohodlně v jednotném rozhraní. Lexicony běží ve všech běžných operačních systémech.  Neznáte ještě tyto slovníky? Stáhněte si je z našich stránek! Na nezávazné vyzkoušení aplikací máte celý měsíc. 

Lexicon 5 Anglický právnický slovník

Lexicon 5 Anglický právnický slovník

Elektronická verze slovníků vydaných knižně nakladatelstvím Linde Praha, a. s. Tento oboustranný slovník vychází ze všech právních odvětví, specializuje se však zejména na obchodní právo a jemu příbuzné obory.

Lexicon 5 Anglický velký + ekonomický + technický slovník

Lexicon 5 Anglický velký + ekonomický + technický slovník

Zvýhodněný komplet anglických slovníků obsahuje velký slovník a dva odborné slovníky. Pro pokročilejší uživatele, učitele, překladatele a firemní klientelu. Po instalaci vytvoří všechny slovníky kompaktní celek, ovládají se pohodlně v jednotném rozhraní.  Neznáte slovníky Lexicon? Stáhněte si je z našich stránek a podívejte se, jakou slovní zásobu nabízejí! Na nezávazné vyzkoušení slovníků máte celý měsíc. Běží ve všech běžných operačních systémech.

Lexicon 5 Anglický lékařský slovník

Lexicon 5 Anglický lékařský slovník

Nový oboustranný anglický lékařský slovník přinášející aktuální ověřenou terminologii ze všech oborů lékařské vědy i praxe se zaměřením na ustálená slovní spojení.

Lexicon 5 Anglický praktický slovník

Lexicon 5 Anglický praktický slovník

Slovník pro uživatele, které spolehlivě přivede k maturitě i dalším zkouškám. Vyzkoušejte jej! Měsíční plnou verzi stáhnete zde. Slovník obsahuje hesla s výslovností, příklady a fráze ze skutečně současné angličtiny. Rozvíjí poslechové dovednosti, opakuje gramatiku, konverzační fráze nebo slovíčka z probírané lekce. K dispozici i řada dalších zajímavých funkcí včetně slova překladu pod kurzorem myši - podívejte se na videoprezentace!

Lexicon 5 Anglický zemědělský a přírodovědný slovník

Lexicon 5 Anglický zemědělský a přírodovědný slovník

Slovník je původním autorským dílem Ing. Josefa R. Beneše, překladatele s celoživotní praxí v oborech zemědělství a biologie. Obsažená terminologie pokrývá především obory zemědělství, lesnictví, zahradnictví, pěstitelství, rybníkářství, rybářství, myslivosti, ale také obecné přírodovědy. Hesla ve slovníku lze vyhledávat oboustranně a v libovolném tvaru. K dispozici jako download nebo na CD. Stáhněte si zkušební měsíční verzi!

Lexicon 5 Anglický ekonomický slovník

Lexicon 5 Anglický ekonomický slovník

Ekonomický slovník nabízí ověřená hesla a praktická slovní spojení ze současné angličtiny, to vše z oblasti obchodu, financí, účetnictví a dalších oborů současné ekonomie a ekonomické praxe. Obsahuje množství odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících nenajdete. Stáhněte si 30denní verzi z našich stránek a slovník si vyzkoušejte! Program funguje ve všech běžných operačních systémech. Podrobnosti o slovníku níže.

EasyLex 2 Angličtina

EasyLex 2 Angličtina

Šikovný slovník za minimální cenu. Kombinuje rychlé hledání s přehledným zobrazením hesla. Je vybaven stejnými technologiemi jako obsáhlejší verze EasyLex 2 Plus, rozsah kapesního slovníku je dostačující pro běžné texty.

EasyLex 2 Plus Angličtina

EasyLex 2 Plus Angličtina

Pokud hledáte slovník s rozsáhlou slovní zásobou a velkým množstvím praktických slovních spojení, to vše za příznivou cenu, pak tento titul je ideální volba. Kvalitní, na míru připravená data spolu s jedinečnými vlastnostmi jako jsou morfologie, automatické přepínání jazyka, funkce mouse-over a kontextové hledání dělají z tohoto slovníku skutečně výkonného pomocníka.

On-line kurz Angličtina pro začátečníky A1+

On-line kurz Angličtina pro začátečníky A1+

Nejste si jisti, jak si v angličtině objednat jídlo nebo požádat prodavačku o jinou velikost? Naučte se zvládat tyto situace s přehledem díky tomuto kurzu. Povedeme vás angličtinou nenuceně a efektivně. Již brzy pro vás tyto situace nebudou překážkou. Kurz obsahuje 6+1 tematických kapitol studia, ve kterých se naučíte například vyprávět o zážitcích z dovolené, objednat si jídlo či požádat prodavačku o pomoc

On-line kurz Angličtina pro začátečníky A1-

On-line kurz Angličtina pro začátečníky A1-

Začněte od základů, pokračujte a už nepřestaňte. Povedeme vás angličtinou nenuceně a efektivně. Již brzy porozumíte běžným výrazům a frázím. Kurz obsahuje 6+1 tematických kapitol studia, ve kterých se kromě základních komunikačních obratů naučíte například představit se, koupit si lístky na vlak či mluvit o svých volnočasových aktivitách.

On-line kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2+

On-line kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2+

Připravujete se na KET zkoušku, nebo byste se jen rádi naučili nová slovíčka a fráze, které využijete u lékaře, na letišti či v cizím městě? V obou případech je tento kurz pro vás ten pravý! Kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2+ je zaměřen na praktické využití jazyka. Naučíte se vyjádřit budoucnost, rozšíříte své znalosti modálních sloves a seznámíte se s předpřítomným časem prostým.

On-line kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2-

On-line kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2-

Ještě se necítíte na pokročilou úroveň, ale znova na start se vám už taky nechce? Vyzkoušejte kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2-. Systematicky vás povedeme do pokročilé úrovně. V tomto kurzu si procvičíte převážně přítomné a minulé časy, osvojíte si fráze užitečné pro telefonování a naučíte se velké množství slovíček, která vám umožní souvisle mluvit o vašim zálibách, zahraničních cestách a volnočasových aktivitách.

On-line kurz Angličtina pro mírně pokročilé B1+

On-line kurz Angličtina pro mírně pokročilé B1+

Pojďte se s námi ujistit, že dokážete plynule mluvit o sobě i lidech a situacích kolem vás. Osvojíte si slovíčka z různých tematických oblastí. Po absolvování tohoto kurzu se můžete bez obav pustit do dialogu běžné konverzace. Budete rozumět a dokážete reagovat důstojnou slovní zásobou. 

On-line kurz Angličtina pro mírně pokročilé B1-

On-line kurz Angličtina pro mírně pokročilé B1-

Základy umíte, ale když máte souvisle komunikovat chybí vám slovíčka a nejste si jisti gramatikou? Doplňujte si mozaiku toho, co umíte. Pracujte na zdokonalování svých znalostí a dostane se vám schopnosti plynně konverzovat bez základních gramatických chyb. Tento on-line kurz vám bude spolehlivým pomocníkem.

On-line kurz Angličtina příprava ke státní maturitě

On-line kurz Angličtina příprava ke státní maturitě

Víme, že to dáš! A jak si tím můžeme být jistí? Spojili jsme se s gymnázii, středními školami a učilišti, abychom poznali pohled kantorů a komisařů, kteří u ústní části zkoušky sedí. Vyzvali jsme je ke spolupráci, jejímž výsledkem je unikátní 4 měsíční kurz, který pokrývá všechny tři oblasti, které tě u státní maturity z angličtiny čekají. 

On-line kurz Angličtina pro pokročilé B2+

On-line kurz Angličtina pro pokročilé B2+

Vyzkoušejte si jazykovou zkoušku Cambridge FCE nanečisto a otestujte se. Kurz obsahuje 6+1 měsíců studia, ve kterých budete nadále prohlubovat své znalosti v anglickém jazyce a postupně se seznámíte s formátem jednotlivých částí Cambridge ESOL testu.

On-line kurz Angličtina pro pokročilé B2-

On-line kurz Angličtina pro pokročilé B2-

Čím déle se učíte, tím více si věříte. Po absolvování tohoto kurzu se můžete bez obav pustit do dialogu běžné konverzace. Kurz Angličtina pro pokročilé B2- je vhodný pro ty, kteří by se rádi naučili, jak pracovat se vztažnými větami, nepřímou řečí nebo jak vyjádřit v angličtině svá přání. 

On-line kurz Obchodní angličtina pro pokročilé B2

On-line kurz Obchodní angličtina pro pokročilé B2

Po absolvování tohoto kurzu už se vám nemůže stát, že některý z vašich nápadů nebo návrhů v anglicky mluvícím pracovním prostředí zůstane nevyřčený. Konečně se zařadíte tam, kam právem patříte a už vás nebude limitovat žádná jazyková bariéra.

On-line kurz Obchodní angličtina pro středně pokročilé B1

On-line kurz Obchodní angličtina pro středně pokročilé B1

Skvělá volba, pokud již máte nějaké zkušenosti z oblasti obchodní angličtiny. Kurz vám dodá znalosti nejen z oblasti nových slovíček, ale i nové gramatiky. Zopakujete si základní časy a naučíte se vytvářet formální prezentace. Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení.

On-line kurz Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2

On-line kurz Obchodní angličtina pro znalé začátečníky A2

Jste již schopni komunikovat, ale chybí vám slovní zásoba, kterou byste využili při svém zaměstnání? Vyřizujete korespondenci a neznáte slovní obraty, které se při psaní používají? To a mnohem více se naučíte v našem kurzu. 

On-line kurz  Angličtina pro personalisty B2+

On-line kurz  Angličtina pro personalisty B2+

Prohlubte své anglické dovednosti s kurzem pokročilé angličtiny v oblasti managementu lidských zdrojů! Všechny výklady, slovní zásoba i cvičení jsou zaměřeny právě na HR. Pracujete na pozici personalisty v zahraniční společnosti nebo Vás tento obor prostě jen zajímá? Náš specializovaný kurz obchodní angličtiny HR – Human Resource s jazykovou úrovní B2 je právě pro vás.

On-line kurz Angličtina pro zdravotní personál B1+

On-line kurz Angličtina pro zdravotní personál B1+

On-line kurz lékařské angličtiny je zaměřen na rozvoj pokročilých studentů angličtiny v oblasti zdravotnictví. Kurz je svým obsahem vhodný nejen pro lékaře, ale i další lékařský personál. Angličtina pro zdravotní personál B1+ vás připraví na komunikaci s pacientem, získáte slovní zásobu a fráze, které se používají při lékařské prohlídce či v nemocnici.

On-line kurz Angličtina pro nákup a prodej B2+

On-line kurz Angličtina pro nákup a prodej B2+

Pokročilá angličtina je v řízení dodavatelského řetězce nezbytností! Proto ať už tvoříte jeho sebemenší článek, náš specializovaný kurz obchodní angličtiny SCM – Supply Chain Management je právě pro vás. Tento on-line kurz učí odbornou slovní zásobu a fráze, které procvičuje na praktických příkladech. 

On-line kurz Angličtina pro právníky B1+

On-line kurz Angličtina pro právníky B1+

Specifický obor – specifická slovní zásoba, specifické fráze a obraty. Porozumíte odborným článkům, zapojíte se do diskuzí, bez obav se vyjádříte písemně. Vše bez toho, abyste strávili hodiny nad oborovým slovníkem. Tento kurz vám pomůže s přípravou na zkoušku The ILEC

On-line kurz Angličtina pro strojírenství B1+

On-line kurz Angličtina pro strojírenství B1+

Specifický obor – specifická slovní zásoba, specifické fráze a obraty. Porozumíte odborným článkům, zapojíte se do diskuzí, bez obav se vyjádříte písemně. V kurzu se studenti seznámí s odbornou terminologií používanou v oblasti strojírenství a osvojí si mnoho zajímavostí z tohoto oboru.