Jazyk
 • angličtina
 • němčina
 • čeština
 • ruština
 • ostatní
 • francouzština
 • španělština
 • italština
 • portugalština
Zaměření
 • všeobecné
 • slang
 • mluvník
 • konverzace
 • gramatika
Cena
 • do 200 Kč
 • 200 – 500 Kč
 • nad 500 Kč
 • akce
 • novinky
Médium
 • knižní
 • elektronický
Komplet němčina: ekonomický slovník Lexicon 5 a mluvník

Komplet němčina: ekonomický slovník Lexicon 5 a mluvník

Komplet německých titulů s ekonomickým zaměřením. Zvýhodněný balíček obsahuje německý ekonomický slovník pro PC a knižní ekonomický mluvník. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet němčina: slovník Lexicon 5 Platinum a mluvník

Komplet němčina: slovník Lexicon 5 Platinum a mluvník

Balíček německých titulů pro pokročilé za zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma. Obsahuje největší současný německý slovník pro PC a knižní mluvník. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Lexicon 5 Německý slovník Platinum

Lexicon 5 Německý slovník Platinum

Největší slovník současné němčiny, o polovinu převyšuje rozsah dnes již legendárního slovníku prof. Siebenscheina. Slovník byl zpracován na základě nového německého pravopisu, obsahuje ověřenou slovní zásobu posledních desetiletí. Ačkoliv je pojímán jako všeobecný, jeho stávající rozsah výrazně zabíhá i do oblasti odborné terminologie. Velkou předností obsahu slovníku je i množství příkladových vět z běžného jazykaSlovník ocení všichni, kdo pracují s němčinou na vyšší jazykové úrovni. Stáhněte si Platinum z našich stránek a vykoušejte ji jej! Trial verze funguje 30 dní od instalace. 

Lexicon 5 Německý technický slovník

Lexicon 5 Německý technický slovník

Tento inovovaný slovník přináší ověřenou terminologii z mnoha oblastí vědy a technikyStáhněte si 30denní verzi a slovník si vyzkoušejte! Odborné názvy pokrývají širokou oblast od matematiky, fyziky a chemie přes strojírenství až po stavebnictví a automobilismus. Maximální důraz jsme kladli na aktuálnost terminologie. Program funguje ve všech běžných operačních systémech. Podrobnosti o aplikaci najdete dále na stránce.

Lexicon 5 Německý velký slovník

Lexicon 5 Německý velký slovník

Inovovaný velký slovník německého jazyka. Tento obsáhlý všeobecný slovník je určen všem, kteří pracují s němčinou na vyšší jazykové úrovni, např. jako překladatelé, studenti vysokých škol nebo zástupci velkých firem. Slovník byl zpracován na základě nového německého pravopisu a obsahuje ověřenou slovní zásobu posledních desetiletí.  U hesel se přehledně zobrazují jednotlivé ekvivalenty včetně jejich vazeb, k nim dále příklady, ustálená slovní spojení, doplňující poznámky, stylové a oborové příznaky významu a v neposlední řadě fráze a idiomy, ve kterých se dané heslo vyskytuje. Lexicon si můžete vyzkoušet. Stáhněte si z našich stránek plnou 30denní verzi! Funkce aplikace přibližují videa.

Lexicon 5 Německý ekonomický slovník

Lexicon 5 Německý ekonomický slovník

Ve slovníku najdete ověřená hesla a slovní spojení z oblasti obchodu, financí, účetnictví a dalších oborů současné ekonomie a ekonomické praxe. Stáhněte si 30denní verzi z našich stránek a slovník si vyzkoušejte! Program funguje ve všech běžných operačních systémech. Oproti předchozí elektronické verzi je téměř o polovinu rozsáhlejší. Podrobnosti o slovníku najdete dole na stránce.

Lexicon 5 Německý Platinum + ekonomický + technický slovník

Lexicon 5 Německý Platinum + ekonomický + technický slovník

Zvýhodněný komplet německých slovníků obsahuje nejobsáhlejší současný slovník Platinum a dva odborné slovníky. Doporučujeme pro náročné uživatele a překladatelePo instalaci vytvoří všechny slovníky kompaktní celek, ovládají se pohodlně v jednotném rozhraní. Lexicony běží ve všech běžných operačních systémech.  Neznáte ještě tyto slovníky? Stáhněte si je z našich stránek! Na nezávazné vyzkoušení aplikací máte celý měsíc. 

Lexicon 5 Německý velký + ekonomický + technický slovník

Lexicon 5 Německý velký + ekonomický + technický slovník

Zvýhodněný komplet německých slovníků obsahuje velký slovník současné němčiny a dva odborné slovníky. Doporučujeme pro pokročilejší uživatele a překladatelePo instalaci vytvoří všechny slovníky kompaktní celek, ovládají se pohodlně v jednotném rozhraní. Lexicony běží ve všech běžných operačních systémech.  Neznáte ještě naše slovníky? Stáhněte si je z našich stránek a naistalujte si je! Na nezávazné vyzkoušení aplikací máte celý měsíc. 

Lexicon 5 Německý zemědělský a přírodovědný slovník

Lexicon 5 Německý zemědělský a přírodovědný slovník

Slovník je původním autorským dílem Ing. Josefa R. Beneše, překladatele v oborech zemědělství a biologie. Obsahuje slovní zásobu značného rozsahu, na 120 000 termínů a přes 150 000 překladů. Obsažená terminologie pokrývá především obory zemědělství, lesnictví, zahradnictví, pěstitelství, rybářství, myslivosti, ale také obecné přírodovědy. Tento slovník je k dispozici placený download nebo na CD. Stáhněte si zkušební měsíční verzi!

Lexicon 5 Německý lékařský slovník

Lexicon 5 Německý lékařský slovník

Jde o zcela nový oboustranný lékařský slovník přinášející nejaktuálnější ověřenou terminologii ze všech oborů lékařské vědy i praxe se zaměřením na ustálená slovní spojení.

Lexicon 5 Německý praktický slovník

Lexicon 5 Německý praktický slovník

Užitečný pomocník od prvních lekcí němčiny až k maturitě, využijete jej i u dalších zkoušek nebo v praxi. Vyzkoušejte si jej! Měsíční plnou verzi stáhnete z našich stránek. Slovník obsahuje hesla s výslovností, příklady a fráze ze skutečně současného jazyka. Německá gramatika je poměrně obtížná, určitě oceníte tabulky tvarosloví (skloňování, časování) a souhrnný přehled gramatiky. K dispozici i řada dalších zajímavých funkcí včetně překladu slova pod kurzorem myši nebo učení a zkoušení slovíček v rámci tematické skupiny či probírané lekce - podívejte se na videoprezentace

Lexicon 5 Německý právnický slovník

Lexicon 5 Německý právnický slovník

Tento dvoudílný praktický slovník obsahuje téměř 34 000 hesel z oblasti ekonomiky, obchodu, měnové a finanční politiky, řízení a rozhodování. Pozornost je též věnována oblasti marketingu právní terminologii, a to zejména s ohledem na právo obchodní.

EasyLex 2 Němčina

EasyLex 2 Němčina

Slovník současné němčiny zachycující reformu jazyka včetně nejnovějších dodatků. Za nízkou cenu získáte spolehlivý program, který obratem zobrazí překlad slova pod kurzorem. Podobně jako verze Plus umožní najít slovo v libovolném tvaru, bez diakritiky, případně rozložit složené slovo na slova ve slovníku obsažená.

EasyLex 2 Plus Němčina

EasyLex 2 Plus Němčina

Kvalitní slovník s velkým množstvím hesel a nejfrekventovanějšími významy. Je určen všem uživatelům, kteří potřebují rychle zobrazit překlad neznámého slova, ať už na něj narazí při čtení pošty, brouzdání na internetu či čtení dokumentů. Program je dále vybaven jedinečnou funkcí, která dokáže i neznámé německé složené slovo rozložit na jednotlivé části a ty vyhledat ve slovníku.

On-line kurz Němčina pro začátečníky A1-

On-line kurz Němčina pro začátečníky A1-

Začněte od základů, pokračujte a už nepřestaňte. Povedeme vás němčinou nenuceně a efektivně. Již brzy porozumíte běžným výrazům a frázím. Kurz obsahuje 6+1 měsíců studia, ve kterých se kromě základních komunikačních obratů naučíte například objednat si jídlo, představit se, či získat turistické informace.

On-line kurz Němčina pro znalé začátečníky A2

On-line kurz Němčina pro znalé začátečníky A2

Pokud je pro vás pokročilá úroveň němčiny ještě příliš náročná a na začátku již také nejste, pak vyzkoušejte kurz němčiny pro znalé začátečníky. Pomůžeme vám se dostat do pokročilé úrovně.

On-line kurz  Němčina pro začátečníky A1+

On-line kurz  Němčina pro začátečníky A1+

Už máte na čem stavět, ale ještě pořád chybí potřebná sebedůvěra k tomu, abyste klikli na úroveň A2? Nebaví vás věčné opakování těch samých slovíček, slovesa „sein“ a „haben“ vyčasujete, i když vás vzbudím o půlnoci, ale pořád si nejste jistí v kramflecích? Potom je následující kurz právě pro vás!

On-line kurz Němčina pro nákup a prodej B2

On-line kurz Němčina pro nákup a prodej B2

Pokročilá němčina je v řízení dodavatelského řetězce velkou výhodou! Proto ať už tvoříte jeho sebemenší článek, náš specializovaný kurz obchodní němčiny - Einkaufswesen je právě pro vás.

On-line kurz Němčina pro personalisty B2

On-line kurz Němčina pro personalisty B2

Prohlubte své německé znalosti s kurzem pokročilé němčiny v oblasti managementu lidských zdrojů! Všechny výklady, slovní zásoba i cvičení jsou zaměřeny právě na HR. Pracujete na pozici personalisty v zahraniční společnosti nebo vás tento obor prostě jen zajímá? Náš specializovaný kurz obchodní němčiny Personalwesen s jazykovou úrovní B2 je právě pro vás. 

On-line kurz Němčina pro účetní B2

On-line kurz Němčina pro účetní B2

Připravili jsme pro vás profesní kurz němčiny v účetnictví! Zdokonalte svůj německý jazyk ve finanční sféře a pobavte se u poslechů rodilých mluvčích v podobě rozhovorů moderátora s finančním specialistou.

On-line kurz Obchodní němčina pro pokročilé B2

On-line kurz Obchodní němčina pro pokročilé B2

Po absolvování tohoto kurzu už se vám nemůže stát, že některý z vašich nápadů nebo návrhů v německy mluvícím pracovním prostředí zůstane nevyřčený. Konečně se zařadíte tam, kam právem patříte, a už vás nebude limitovat žádná jazyková bariéra. Kurz obsahuje 7 tematických kapitol studia.