Jazyk
 • angličtina
 • němčina
 • čeština
 • ruština
 • ostatní
 • francouzština
 • španělština
 • italština
 • portugalština
Zaměření
 • všeobecné
 • slang
 • mluvník
 • konverzace
 • gramatika
Cena
 • do 200 Kč
 • 200 – 500 Kč
 • nad 500 Kč
 • akce
 • novinky
EasyLex 2 Němčina

EasyLex 2 Němčina

Slovník současné němčiny zachycující reformu jazyka včetně nejnovějších dodatků. Za nízkou cenu získáte spolehlivý program, který obratem zobrazí překlad slova pod kurzorem. Podobně jako verze Plus umožní najít slovo v libovolném tvaru, bez diakritiky, případně rozložit složené slovo na slova ve slovníku obsažená.

EasyLex 2 Plus Němčina

EasyLex 2 Plus Němčina

Kvalitní slovník s velkým množstvím hesel a nejfrekventovanějšími významy. Je určen všem uživatelům, kteří potřebují rychle zobrazit překlad neznámého slova, ať už na něj narazí při čtení pošty, brouzdání na internetu či čtení dokumentů. Program je dále vybaven jedinečnou funkcí, která dokáže i neznámé německé složené slovo rozložit na jednotlivé části a ty vyhledat ve slovníku.

Lexicon 5 Německý ekonomický slovník

Lexicon 5 Německý ekonomický slovník

Ve slovníku najdete ověřená hesla a slovní spojení z oblasti obchodu, financí, účetnictví a dalších oborů současné ekonomie a ekonomické praxe. Stáhněte si 30denní verzi z našich stránek a slovník si vyzkoušejte! Program funguje ve všech běžných operačních systémech. Oproti předchozí elektronické verzi je téměř o polovinu rozsáhlejší. Podrobnosti o slovníku najdete dole na stránce.

Lexicon 5 Německý lékařský slovník

Lexicon 5 Německý lékařský slovník

Jde o zcela nový oboustranný lékařský slovník přinášející nejaktuálnější ověřenou terminologii ze všech oborů lékařské vědy i praxe se zaměřením na ustálená slovní spojení.

Lexicon 5 Německý praktický slovník

Lexicon 5 Německý praktický slovník

Slovník pro mírně pokročilé studenty němčiny. Stáhněte si měsíční plnou verzi a vyzkoušejte si jej! Slovník obsahuje hesla s výslovností, příklady ze skutečně současného jazyka. Rozvíjí poslechové dovednosti, opakuje gramatiku nebo slovíčka z probírané lekce. Německá gramatika je poměrně obtížná, určitě oceníte tabulky tvarosloví u ohebných slov (skloňování, časování) a řadu dalších funkcí - podívejte se na videoprezentace!

Lexicon 5 Německý právnický slovník

Lexicon 5 Německý právnický slovník

Tento dvoudílný praktický slovník obsahuje téměř 34 000 hesel z oblasti ekonomiky, obchodu, měnové a finanční politiky, řízení a rozhodování. Pozornost je též věnována oblasti marketingu právní terminologii, a to zejména s ohledem na právo obchodní.

Lexicon 5 Německý slovník Platinum

Lexicon 5 Německý slovník Platinum

Největší slovník současné němčiny, o polovinu převyšuje rozsah dnes již legendárního slovníku prof. Siebenscheina. Hesla jsou zpracována podle nového německého pravopisu. Slovník ocení všichni, kdo pracují s němčinou na vyšší jazykové úrovni. Program Lexicon 5 běží ve všech běžných operačních systémech. Stáhněte si Platinum z našich stránek a vykoušejte ji jej! Trial verze funguje 30 dní od instalace. 

Lexicon 5 Německý technický slovník

Lexicon 5 Německý technický slovník

Tento inovovaný slovník přináší ověřenou terminologii z mnoha oblastí vědy a technikyStáhněte si 30denní verzi a slovník si vyzkoušejte! Odborné názvy pokrývají širokou oblast od matematiky, fyziky a chemie přes strojírenství až po stavebnictví a automobilismus. Maximální důraz jsme kladli na aktuálnost terminologie. Program funguje ve všech běžných operačních systémech. Podrobnosti o aplikaci najdete dále na stránce.

Lexicon 5 Německý velký slovník

Lexicon 5 Německý velký slovník

Inovovaný velký slovník německého jazyka. Svým výběrem hesel ze současné němčiny významně převyšuje jiné slovníky. Lexicon si můžete vyzkoušet. Stáhněte si plnou 30denní verzi! Oproti knize je slovník obohacen o další slovní spojení a idiomy. Je určen pokročilým studentům a dalším zájemcům o němčinu, ocení jej v pobočkách zahraničních firem, ve školách i ve státní správě.  Funkce aplikace přibližují videa.

Lexicon 5 Německý zemědělský a přírodovědný slovník

Lexicon 5 Německý zemědělský a přírodovědný slovník

Slovník je původním autorským dílem Ing. Josefa R. Beneše, překladatele v oborech zemědělství a biologie. Obsahuje slovní zásobu značného rozsahu, na 120 000 termínů a přes 150 000 překladů. Obsažená terminologie pokrývá především obory zemědělství, lesnictví, zahradnictví, pěstitelství, rybářství, myslivosti, ale také obecné přírodovědy. Tento slovník je k dispozici placený download nebo na CD. Stáhněte si zkušební měsíční verzi!

On-line kurz  Němčina pro začátečníky A1+

On-line kurz  Němčina pro začátečníky A1+

Už máte na čem stavět, ale ještě pořád chybí potřebná sebedůvěra k tomu, abyste klikli na úroveň A2? Nebaví vás věčné opakování těch samých slovíček, slovesa „sein“ a „haben“ vyčasujete, i když vás vzbudím o půlnoci, ale pořád si nejste jistí v kramflecích? Potom je následující kurz právě pro vás!

On-line kurz Němčina pro nákup a prodej B2

On-line kurz Němčina pro nákup a prodej B2

Pokročilá němčina je v řízení dodavatelského řetězce velkou výhodou! Proto ať už tvoříte jeho sebemenší článek, náš specializovaný kurz obchodní němčiny - Einkaufswesen je právě pro vás.

On-line kurz Němčina pro personalisty B2

On-line kurz Němčina pro personalisty B2

Prohlubte své německé znalosti s kurzem pokročilé němčiny v oblasti managementu lidských zdrojů! Všechny výklady, slovní zásoba i cvičení jsou zaměřeny právě na HR. Pracujete na pozici personalisty v zahraniční společnosti nebo vás tento obor prostě jen zajímá? Náš specializovaný kurz obchodní němčiny Personalwesen s jazykovou úrovní B2 je právě pro vás. 

On-line kurz Němčina pro účetní B2

On-line kurz Němčina pro účetní B2

Připravili jsme pro vás profesní kurz němčiny v učetnictví! Zdokonalte svůj německý jazyk ve finanční sféře a pobavte se u poslechů rodilých mluvčích v podobě rozhovorů moderátora s finančním specialistou.

On-line kurz Němčina pro začátečníky A1-

On-line kurz Němčina pro začátečníky A1-

Začněte od základů, pokračujte a už nepřestaňte. Povedeme vás němčinou nenuceně a efektivně. Již brzy porozumíte běžným výrazům a frázím. Kurz obsahuje 6+1 měsíců studia, ve kterých se kromě základních komunikačních obratů naučíte například objednat si jídlo, představit se, či získat turistické informace.

On-line kurz Němčina pro znalé začátečníky A2

On-line kurz Němčina pro znalé začátečníky A2

Pokud je pro vás pokročilá úroveň němčiny ještě příliš náročná a na začátku již také nejste, pak vyzkoušejte kurz němčiny pro znalé začátečníky. Pomůžeme vám se dostat do pokročilé úrovně.

On-line kurz Obchodní němčina pro pokročilé B2

On-line kurz Obchodní němčina pro pokročilé B2

Po absolvování tohoto kurzu už se vám nemůže stát, že některý z vašich nápadů nebo návrhů v německy mluvícím pracovním prostředí zůstane nevyřčený. Konečně se zařadíte tam, kam právem patříte, a už vás nebude limitovat žádná jazyková bariéra. Kurz obsahuje 7 tematických kapitol studia.