Jazyk
 • angličtina
 • němčina
 • čeština
 • ruština
 • ostatní
 • francouzština
 • španělština
 • italština
 • portugalština
Zaměření
 • všeobecné
 • slang
 • mluvník
 • konverzace
 • gramatika
Cena
 • do 200 Kč
 • 200 – 500 Kč
 • nad 500 Kč
 • akce
 • novinky
Médium
 • knižní
 • elektronický
Anglicko-český česko-anglický kapesní slovník, 6. vydání novinka

Anglicko-český česko-anglický kapesní slovník, 6. vydání

Nové vydání kapesního slovníku současné angličtiny. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala aktuální slovní zásobu, kterou skutečně můžete při studiu angličtiny nebo na cestách použít. Kniha obsahuje i přehled gramatiky a tematicky členěné konverzační fráze.

Happy Hoppy komplet - 2. vydání připravujeme

Happy Hoppy komplet - 2. vydání

Nové vydání kompletu Happy Hoppy. Tento výukový program pro děti jim umožňuje osvojit si anglický jazyk přirozenou a zábavnou formou. Nabízí řešení nejen pro mateřské a základní školy, ale i pro rodiče, kteří se chtějí se svými dětmi věnovat hravé angličtině. Krabička obsahuje audio CD s texty písní, obrázkový slovníček, dvě deskové hry s figurkami, pexeso a 40 různorodých pracovních listů.

Anglicko-český česko-anglický šikovný slovník

Anglicko-český česko-anglický šikovný slovník

Nové vydání oblíbeného anglického slovníku pro začínající a středně pokročilé studenty angličtiny. Najdete v něm běžně užívanou slovní zásobu ze spisovného i hovorového jazyka, přehled gramatiky a konverzační přílohu s řadou témat zaměřených na školní prostředí a k maturitě. Zpestřením jsou praktické poznámky o použití anglických slov. Pokud hledáte pro svoje děti šikovného pomocníka do hodin angličtiny, je šikovný slovník skoro jistě ta pravá volba. 

Americká angličtina konverzace

Americká angličtina konverzace

Americká angličtina má dnes ve světě dominantní vliv nejen v obchodní komunikaci, ale i díky užívání v médiích, oblíbenosti amerických filmů a populární hudby. Od britské angličtiny se liší rozdílným pravopisem některých slov, částečně odlišnou slovní zásobou a výslovností. Při cestách za oceán určitě  tuto novou konverzaci využijete. Součástí příručky je i oboustranný anglický slovník a přehled gramatiky.

Anglicko-český česko-anglický praktický slovník - 4. vydání

Anglicko-český česko-anglický praktický slovník - 4. vydání

Doporučená pomůcka u státních maturit z angličtiny. Nové vydání oblíbeného anglického slovníku obsahuje na 1 312 stranách více než 71 000 hesel. Aktualizovaná slovní zásoba zachycuje současný psaný a mluvený jazyk včetně odborné terminologie z řady oblastí. Hesla jsou zpracována přehledně a graficky upravena tak, aby Vám umožnila co nejrychleji nejen najít správný překlad, ale také jej správně použít v daném kontextu. Prohlédněte si ukázkové stránky! Great value for money! :)

Anglicko-český česko-anglický školní slovník

Anglicko-český česko-anglický školní slovník

Novinka určená zejména žákům základních škol. Ve slovníku najdete běžnou slovní zásobu současné angličtiny. Hesla jsou pečlivě vybrána a přehledně zpracována tak, aby se dětem s knihou dobře pracovalo. K tomu přispívá i výrazný dvoubarevný tisk. Bonusem navíc je obrázkový slovníček, který ocení zejména ti nejmladší. Školní slovník je doplněn také stručným přehledem gramatiky.

Česko-anglická konverzace

Česko-anglická konverzace

Nejmodernější a nejpodrobnější konverzační příručka na trhu s výrazně praktickým zaměřením. Na 352 stranách najdete 120 témat, oboustranný slovník s 8000 hesly, přehled gramatiky a řadu užitečných informací o anglicky mluvících zemích. U každé fráze a slovíčka je uveden zjednodušený fonetický přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky.

Česko-anglická konverzace EE, 2. vydání

Česko-anglická konverzace EE, 2. vydání

Praktická konverzace na cesty vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích na cestách, a to i pokud jste v jazyce úplným začátečníkem. Důraz je kladen na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Všechny fráze obsahují přepis výslovnosti.

Česko-anglický mluvník, 4.v.

Česko-anglický mluvník, 4.v.

Nové inovované vydání populárního mluvníku, který v sobě spojuje výhody slovníku a konverzace. Jedná se o slovník anglických vět. Obsahuje abecedně řazená slova, v každém hesle pak naleznete množství praktických vět obsahujících dané klíčové slovo. Příkladové věty jsme čerpali ze současného spisovného i hovorového jazyka. Zpestřením jsou zajímavosti v rámečcích. Šikovná pomůcka pro všechny studenty angličtiny. 

Gramatika současné angličtiny, 2. vydání

Gramatika současné angličtiny, 2. vydání

Nové aktualizované vydání anglické gramatiky s vysvětleními na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů. Najdete zde popis jevů, příklady ze současného jazyka i různé zajímavosti. Nechybí přehled rozdílů mezi britskou a americkou angličtinou a seznam nepravidelných sloves. Gramatika je určena především těm, kdo se angličtinu učí, od začátečníků až po pokročilé studenty.

Happy Hoppy English for children

Happy Hoppy English for children

Dopřejte dětem vstoupit do světa angličtiny přirozeně, zábavně a vlastním tempem. Knihu Happy Hoppy využijete jak v domácím prostředí, tak na cestách, ve školce i ve škole. Tato obrázková učebnice na 40 stranách představuje základní slovíčka a fráze stěžejních témat předškolního a mladšího školního věku. Čtěte, poslouchejte, hrajte si, kreslete a radujte se z úspěchů s Happy Hoppy! Happy Hoppy kartičky I: Barvy a Čísla

Happy Hoppy kartičky I: Barvy a Čísla

Angličtina pro děti, obrázkové kartičky pro výuku angličtiny vesele a hravě. Se sadou 52 kartiček Happy Hoppy se snadno naučíte základní anglická slovíčka (barvy, zvířata, čísla, tvary...). Na každé z karet najdete několikaslovný výraz – jednotlivá slova díky nevšedním slovním spojením lépe utkví v paměti. Učení pomocí kartiček je vyzkoušená metoda výuky jazyka. Navíc se hodí mít je pořád po ruce a vyplnit jimi každou vhodnou chvíli!

Happy Hoppy kartičky II: Vlastnosti a Vztahy

Happy Hoppy kartičky II: Vlastnosti a Vztahy

Angličtina pro děti, obrázkové kartičky pro výuku angličtiny vesele a hravě. Se sadou Happy Hoppy se snadno naučíte základní anglická slovíčka (lidé, zvířata, předměty a jejich vlastnosti, vztahy). Na každé z 52 karet najdete několikaslovný výraz – jednotlivá slova dětem díky nevšedním slovním spojením lépe utkví v paměti. Učení pomocí kartiček je vyzkoušená metoda výuky cizího jazyka. Navíc se hodí mít je pořád po ruce a vyplnit jimi každou vhodnou chvíli!

Komplet angličtina pro nejmenší, kniha a dvoje karty

Komplet angličtina pro nejmenší, kniha a dvoje karty

Balíček Happy Hoppy pro nejmladší děti obsahuje učebnici s CD a dvě sady karet. Dopřejte svým dětem vstoupit do světa angličtiny přirozeně, zábavně a vlastním tempem. Nyní s výhodnou cenou a poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18. Zboží expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet angličtina: mluvník a slovník slangu

Komplet angličtina: mluvník a slovník slangu

Balíček anglických titulů pro pokročilé je zaměřený na vylepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. Komplet můžete objednat za zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet angličtina: slovník Lexicon 5 ekonomický a mluvník

Komplet angličtina: slovník Lexicon 5 ekonomický a mluvník

Obsahuje anglický ekonomický slovník pro PC a knižní mluvník. V balíčku je slovník za výhodnější cenu a k tomu mluvník zdarma. S použitím slevového kódu POSTA18 nebudete platit ani poštovné. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet angličtina: slovník Lexicon 5 Platinum a mluvník

Komplet angličtina: slovník Lexicon 5 Platinum a mluvník

Balíček anglických titulů pro pokročilé. Obsahuje největší současný anglický slovník pro PC a knižní mluvník. V rámci tohoto kompletu je Platinum za zvýhodněnou cenu a navíc mluvník zdarma. A neplatíte ani poštovné! Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet angličtina: slovník, gramatika, konverzace

Komplet angličtina: slovník, gramatika, konverzace

Balíček anglických titulů pro školáky i všechny mírně pokročilé uživatele. Zlepšete se v angličtině ještě letos! Komplet obsahuje anglický šikovný slovník, gramatiku angličtiny a anglickou konverzaci. Za zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet angličtina: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Komplet angličtina: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Balíček anglických titulů pro pokročilejší uživatele. Obsahuje podrobný anglický slovník pro PC a knižní gramatiku angličtiny. V rámci tohoto kompletu je slovník za zvýhodněnou cenu a gramatika jako bonus zdarma. Navíc neplatíte ani poštovné!  Použijte slevový kód POSTA18. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet čeština: školní pravidla, synonyma, výkladový slovník

Komplet čeština: školní pravidla, synonyma, výkladový slovník

Aktuální pomůcky do hodin češtiny na ZŠ a SŠ. Poradí s pravopisem, pomohou s vylepšením slohu nebo s porozuměním textu. Tento školní komplet je za zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet francouzština: mluvník a slang

Komplet francouzština: mluvník a slang

Balíček francouzských titulů pro pokročilé je zaměřený na zlepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. Obsahuje mluvník a slovník hovorové francouzštiny. Nyní se zvýhodněnou cenou a poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet francouzština: slovník, gramatika, konverzace

Komplet francouzština: slovník, gramatika, konverzace

Balíček pro mírně pokročilé studenty francouzštiny za zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma. Obsahuje šikovný slovník, gramatiku a francouzskou konverzaci. Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet francouzština: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Komplet francouzština: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Balíček titulů pro pokročilejší uživatele francouzštiny. Obsahuje velký slovník pro PC a knižní vydání gramatiky francouzštiny. V rámci kompletu je slovník za zvýhodněnou cenu a gramatika jako bonus zdarma. Navíc neplatíte ani poštovné! Použijte slevový kód POSTA18. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet italština: slovník, gramatika, konverzace

Komplet italština: slovník, gramatika, konverzace

Akční nabídka: balíček italských titulů pro studenty i všechny mírně pokročilé uživatele italštiny. Komplet obsahuje oboustranný italský šikovný slovník, gramatiku italštiny a italskou konverzaci. Nyní se zvýhodněnou cenou a poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet němčina: ekonomický slovník Lexicon 5 a mluvník

Komplet němčina: ekonomický slovník Lexicon 5 a mluvník

Komplet německých titulů s ekonomickým zaměřením. Obsahuje německý ekonomický slovník pro PC a knižní ekonomický mluvník. V rámci tohoto balíčku je slovník za zvýhodněnou cenu a navíc získáte mluvník zdarma. A neplatíte ani poštovné! Použijte slevový kód POSTA18. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet němčina: mluvník a slang

Komplet němčina: mluvník a slang

Akční nabídka: balíček německých titulů pro pokročilejší uživatele je zaměřený na zlepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. Obsahuje mluvník a slovník hovorové němčiny. Nyní se zvýhodněnou cenou a poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet němčina: slovník Lexicon 5 Platinum a mluvník

Komplet němčina: slovník Lexicon 5 Platinum a mluvník

Balíček německých titulů pro pokročilé. Obsahuje největší současný německý slovník pro PC a knižní mluvník. V rámci tohoto kompletu je Platinum za zvýhodněnou cenu a navíc mluvník zdarma. A neplatíte ani poštovné! Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet němčina: slovník, gramatika, konverzace

Komplet němčina: slovník, gramatika, konverzace

Balíček německých titulů pro školáky i všechny mírně pokročilé uživatele němčiny. Komplet obsahuje německý šikovný slovník, gramatiku němčiny a německou konverzaci. Nyní se zvýhodněnou cenou a poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet němčina: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Komplet němčina: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Balíček titulů pro pokročilejší uživatele. Obsahuje velký německý slovník pro PC a knižní vydání gramatiky. Lexicon 5 zde za zvýhodněnou cenu a gramatika zcela zdarma. Použijte slevový kód POSTA18 a ušetříte i poštovné. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet ruština: slovník, gramatika, konverzace

Komplet ruština: slovník, gramatika, konverzace

Akční nabídka: balíček tří ruských titulů pro školáky i všechny mírně pokročilé uživatele ruštiny. Zlepšete se v ruštině ještě letos! Komplet nyní se zvýhodněnou cenou a poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet ruština: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Komplet ruština: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Balíček titulů pro pokročilejší uživatele ruštiny za zvýhodněnou cenu. Obsahuje podrobný ruský slovník pro PC a knižní gramatiku ruštiny. V rámci kompletu získáte gramatiku jako bonus zdarma. Použijte slevový kód POSTA18 a nebudete platiti ani poštovné. Expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet španělština: mluvník a slang

Komplet španělština: mluvník a slang

Balíček španělských titulů pro pokročilejší uživatele zaměřený na zlepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. Obsahuje mluvník a slovník hovorové španělštiny. Nyní se zvýhodněnou cenou a poštovným zdarma! Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet španělština: slovník, gramatika, konverzace

Komplet španělština: slovník, gramatika, konverzace

Balíček španělských titulů pro mírně pokročilé za zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma! Komplet obsahuje španělský šikovný slovník, gramatiku a španělskou konverzaci. Použijte slevový kód POSTA18. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Komplet španělština: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Komplet španělština: velký slovník Lexicon 5 a gramatika

Balíček titulů pro vážnější zájemce o španělštinu obsahuje podrobný španělský slovník pro PC a gramatiku španělštiny. V rámci kompletu je slovník za zvýhodněnou cenu, gramatika zdarma a navíc neplatíte poštovné. Použijte slevový kód POSTA18. Zboží expedujeme obratem.

WAZZUP? Slovník slangu a hovorové angličtiny, 2. vydání

WAZZUP? Slovník slangu a hovorové angličtiny, 2. vydání

Výrazně rozšířené a aktualizované vydání slovníku slangu a hovorové angličtiny. Jeho cílem je poskytnout uživateli přehled termínů a obratů běžné současné hovorové angličtiny, a to jak britské, tak i americké, kanadské, australské a jihoafrické. Speciální přílohou je stručný slovníček Cockney rhyming slang a přehled zkratek používaných při komunikaci na internetu nebo při psaní textových zpráv v angličtině.

Česko-anglický školní mluvník

Česko-anglický školní mluvník

Školní mluvník s výslovností navazuje na oblíbený mluvník všeobecný. Jedná se o slovník celých vět. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, v každém hesle pak množství praktických frází obsahujících dané slovo. U všech vět je doplněna anglická výslovnost.  Určitě oceníte praktický studijní formát a přehlednou třísloupcovou sazbu. Kniha je určena zejména žákům základních a středních škol

Gramatika současné angličtiny

Gramatika současné angličtiny

Zcela původní anglická gramatika bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, s vysvětleními na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů. Najdete zde popis jevů, praktické příklady, poznámky, zajímavosti i stručný přehled rozdílů mezi britskou a americkou angličtinou a seznam nepravidelných sloves.

Anglicko-český česko-anglický velký slovník, 3. vydání

Anglicko-český česko-anglický velký slovník, 3. vydání

Nová verze největšího současného jednosvazkového oboustranného slovníku.  Obsahuje 108 000 hesel a 445 000 překladů. Přes své všeobecné zaměření slovník pokrývá i odbornou terminologii z oblasti ekonomiky, práva, vědy a techniky. Najdete v něm hesla, obraty, fráze a idiomy, které se v současnosti skutečně používají, a přesto se v jiných slovnících často vůbec nevyskytují. Kniha je určena všem vážným zájemcům o angličtinu – od studentů po učitele a překladatele.

Angličtina slovníček

Angličtina slovníček

Zcela nový kapesní anglicko-český a česko-anglický slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné angličtiny, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka. Kniha obsahuje také přehled nepravidelných sloves. Slovníček oceníte nejen na cestách a při práci, ale i při studiu angličtiny ve škole nebo v jazykovém kurzu.

Česko-anglický ekonomický mluvník

Česko-anglický ekonomický mluvník

Ekonomický mluvník nabízí 1 100 ekonomických i obecných hesel a řadu příkladů a spojení nejen odborných, ale i všeobecných. Navíc obsahuje slovník anglických vět řazených tematicky podle konkrétních situací. Mluvník vám pomůže osvojit si praktickou ekonomickou slovní zásobu současné angličtiny a pohotově se anglicky vyjadřovat při obchodních a pracovních jednáních.

Happy Hoppy komplet

Happy Hoppy komplet

Angličtina pro děti, nový výukový komplet Happy Hoppy, umožňuje osvojit si anglický jazyk přirozenou a zábavnou formou. Nabízí komplexní řešení nejen pro mateřské a základní školy, ale i pro rodiče, kteří by chtěli naučit své děti anglicky v prostředí domova a vlastním tempem. Více podrobných informací získáte na samostatné webové stránce věnované tomuto produktu na www.happyhoppy.cz

HappyHoppy CD

HappyHoppy CD

Veselá angličtina pro děti. Osmnáct melodických písní na audio CD obsahuje přes sto slov základní slovní zásoby, kSpolečně pokrývají dvanáct výukových témat uzpůsobených pro děti, které se s anglickým jazykem setkávají poprvé v životě. Malý zpěvník obsahuje názorné obrázky, texty všech písní a nechybí ani fonetický přepis jednotlivých slovíček. Více informací získáte na www.happyhoppy.cz

Česko-anglický mluvník

Česko-anglický mluvník

Mluvník v sobě spojuje výhody slovníku a konverzační příručky. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, která pokrývají základ slovní zásoby. V každém hesle naleznete množství praktických vět obsahujících dané klíčové slovo. Mluvník vám pomůže pohotově a správně se vyjadřovat v angličtině a získat jistotu ve vyjadřování.