Jazyk
 • angličtina
 • němčina
 • čeština
 • ruština
 • ostatní
 • francouzština
 • španělština
 • italština
 • portugalština
Zaměření
 • všeobecné
 • slang
 • mluvník
 • konverzace
 • gramatika
Cena
 • do 200 Kč
 • 200 – 500 Kč
 • nad 500 Kč
 • akce
 • novinky
Médium
 • knižní
 • elektronický
Gramatika současné češtiny 2 novinka

Gramatika současné češtiny 2

Nové vydání české gramatiky. Jazyková příručka obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Pravidla mluvnice dokresluje množstvím příkladů, poznámek a tabulek. Zvýšená pozornost je věnována problematickým jevům současné češtiny. Publikaci ocení žáci, kteří chtějí mít po ruce malého velkého gramatického rádce. A věříme, že své místo si najde i v domácích knihovnách, ve firmách a na úřadech, kde může být pomocníkem při každodenní práci s naším mateřským jazykem.

Školní pravidla českého pravopisu, 3. vydání doporučujeme

Školní pravidla českého pravopisu, 3. vydání

Nové vydání pravidel českého pravopisu určené především žákům základních a středních škol. Naleznete zde jednak stručné a přehledné poučení o pravopisných pravidlech doplněné množstvím příkladů a jednak rozsáhlý heslář s řadou užitečných a hlavně praktických informací. Kniha získala schvalovací doložku MŠMT pro ZŠ i SŠ.

Školní slovník současné češtiny doporučujeme

Školní slovník současné češtiny

Nový výkladový slovník češtiny Lingea přináší aktuální slovní zásobu. Kromě nejběžnějších slov v něm naleznete i množství nových slov, odborných termínů, slova cizí i nespisovná. Slovník je určen především žákům a studentům, čemuž odpovídá jeho rozsah a zpracování. Je to slovník moderní, aktuální a zároveň srozumitelný.

Gramatika současné češtiny

Gramatika současné češtiny

Autorská česká gramatika obsahuje všechny běžné gramatické jevy zpracované přehledně a čtivě. Pro přehlednost jsou jednotlivé gramatické jevy shrnuty do tabulek a doplněny názornými příklady.Pravidla mluvnice dokresluje příklady ze současného jazyka, nechybí poznámky a tabulky. Bonusové pasáže upozorňují na zapeklité pravopisné úkazy. První vydání vyprodáno, k dispozici nyní jen jako ebook.

Komplet čeština: školní pravidla, synonyma, výkladový slovník

Komplet čeština: školní pravidla, synonyma, výkladový slovník

Aktuální pomůcky do hodin češtiny na ZŠ a SŠ. Poradí s pravopisem, pomohou s vylepšením slohu nebo s porozuměním textu. Tento školní komplet je za zvýhodněnou cenu! Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

Školní slovník českých synonym

Školní slovník českých synonym

Tento slovník dobře poslouží nejen žákům a studentům, ale i redaktorům, editorům, spisovatelům ap. Dokazuje bohatost češtiny a umožní svým uživatelům vyhnout se nadužívání módních cizích slov. Dokáže obohatit a zpestřit individuální slovní zásobu o mnoho zajímavých, ale i neotřelých synonym a antonym. Oceníte při psaní slohových prací, referátů, zpráv i obecných textů.

Jazyky světa

Jazyky světa

Kniha uznávaného jazykovědce PhDr. Jozefa Genzora nabízí přehled téměř 2 000 jazyků všech kontinentů a je určena nejen zájemcům o lingvistickou antropologii, ale i pro všechny obdivovatele rozmanitosti našeho světa.  Podrobnosti o knize najdete níže.

Školní pravidla českého pravopisu

Školní pravidla českého pravopisu

Jsou určena především žákům základních škol, ale dobře poslouží i široké veřejnosti. Naleznete zde stručné a přehledné poučení o pravopisných pravidlech doplněné příklady a rozsáhlý heslář s řadou užitečných a hlavně praktických informací. Kniha získala schvalovací doložku MŠMT pro ZŠ i SŠ.

Czech phrasebook

Czech phrasebook

Konverzace pomůže cizincům domluvit se česky v běžných situacích na cestách a při pobytu u nás. U všech vět je uvedena výslovnost. This phrase book will enable foreigners to make themselves understood both in everyday as well as in emergency situations and to efficiently communicate with Czech natives. The emphasis is on practical communication, clear arrangement and ease of reference.

Konversation Deutsch-Tschechisch

Konversation Deutsch-Tschechisch

Konverzace umožní cizincům pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci v češtině. Důraz je kladen na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Mit diesem Buch als Reisebegleiter werden Sie sowohl die Gesprächssituationen im Alltag als auch in der Not erfolgreich meistern. Im Vordergrund stehen vor allem aktive Kommunikation, Übersichtlichkeit und klare Orientierung im Text.

Češskij razgovornik

Češskij razgovornik

Konverzace umožní cizincům pohotově se dorozumět na cestách a při běžné komunikaci s českými domorodci. Důraz je kladen na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Наш чешский разговорник вам поможет объясниться в самых распространенных ситуациях во время путешествия. Особый акцент делается на практическом общении и легкой ориентировке в тексте.

 

Rozmówki czeskie

Rozmówki czeskie

Konverzace umožní cizincům pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci s českými domorodci. Důraz je kladen na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Rozmówki czeskie Lingea zawierają najpotrzebniejsze zwroty, które są przejrzyście uporządkowane według kategorii tematycznych. W rozmówkach znajduje się także zapis wymowy oraz przydatne informacje dotyczące pobytu w Republice Czeskiej.

Czech phrasebook

Czech phrasebook

Konverzace umožní cizincům pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci. U všech vět je uvedena výslovnost. This phrase book will enable foreigners to make themselves understood both in everyday as well as in emergency situations and to efficiently communicate with Czech natives. The emphasis is on practical communication, clear arrangement and ease of reference.

Ghid de conversaţie român-ceh

Ghid de conversaţie român-ceh

Konverzace umožní cizincům pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci s českými domorodci. Důraz je kladen na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu.

Ţara boemilor, a berii şi a magicului Rumburak, Cehia abundă de turişti pe tot parcursul anului. Supranumită şi "Oraşul de Aur", ridicată nu o dată de-a lungul istoriei la rangul de capitală a Sfântului Imperiu Roman, Praga a adunat tot ce-i mai strălucitor şi mai reprezentativ din istorie şi artă.