Multilicence

Pro firmy, organizace nebo školy nabízíme elektronické slovníky Lingea Lexicon 5 za výhodné multilicenční ceny.
Multilicenční nabídka je speciálně vytvořena tak, aby co nejlépe vyhovovala firmám a organizacím používajícím více počítačů. Jednotková cena se s vyšším počtem licencí výrazně snižuje, navíc jednotlivé licence různých titulů se sčítají (př.: při nákupu 10 licencí Anglického velkého a 10 licencí Ruského velkého slovníku platí jednotkové ceny z kategorie nad 20 licencí).

Nabízíme cenovou výhodnost, jednoduchou správu softwaru a jeho pravidelné aktualizace. Samozřejmostí je technická podpora po celou dobu platnosti licence. Ověřte si výhody multilicence pro Vaši firmu a využijte našich multilicenčních slev.

Slovníky Lingea Lexicon 5 lze provozovat lokálně i na serveru.
Nabízíme několik variant licencí, dohodnout lze i kombinaci těchto variant jako řešení pro uživatele s pevnými PC a s notebooky.

Typy licencí

Multilicence pro pevný počet uživatelů.
Multilicence pro maximální počet současně pracujících uživatelů (plovoucí licence).
Neomezená (plošná) multilicence pro všechny uživatele v organizaci.

K dispozici je též varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu, využít můžete i pronájem licence formou ročního poplatku včetně aktualizace dat.

Dodatečné licence lze dokupovat v libovolném množství, samozřejmě také za zvýhodněnou cenu (již zakoupené licence se započítávají).
Pokud používáte starší verze našich elektronických titulů (Lingea Lexicon 2000, Lingea Lexicon 2002), můžete uplatnit zvýhodněné ceny za upgrade, případně Vám rádi poskytneme novou verzi Lexicon 5 na vyzkoušení a porovnání s Vaší stávající verzí. Tato nabídka platí také pro možnost cross-upgrade.

Konkrétní cenovou nabídku Vám vyhotovíme poté, co nám zašlete svou poptávku na e-mail multilicence@lingea.cz.
Zde si také můžete zdarma a zcela nezávazně objednat až půlroční pronájem Lexicon 5 Anglického velkého slovníku pro všechny počítače ve firemní síti.

Na slovníky Lingea Lexicon při své práci spoléhají překladatelé, vědečtí pracovníci, učitelé na vysokých i středních školách, pracovníci ministerstev i velkých firem. Vyzkoušejte je také.