LX7-business.png (310 KB)

Multilicence

Pro firmy, univerzity a organizace veřejné správy nabízíme elektronické slovníky Lingea Lexicon 7 za výhodné multilicenční ceny.
Multilicenční nabídka je speciálně vytvořena tak, aby co nejlépe vyhovovala firmám a institucím používajícím více počítačů. 

Nabízíme cenovou výhodnost, jednoduchou správu softwaru a jeho pravidelné aktualizace. Samozřejmostí je technická podpora po celou dobu platnosti licence. Ověřte si výhody multilicence pro Vaši firmu a využijte našich multilicenčních slev.

Slovníky Lingea Lexicon 7 je možné provozovat lokálně i na serveru, možností je také kombinaci těchto variant jako řešení pro uživatele s pevnými PC a s notebooky.

Typy licencí

  1. Multilicence pro pevný počet uživatelů (stand-alone licence)
  2. Multilicence pro maximální počet současně pracujících uživatelů (plovoucí licence)
  3. Neomezená (plošná) multilicence pro všechny uživatele v organizaci

K dispozici je také varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu (webová verze), využít můžete i pronájem licence formou ročního poplatku včetně aktualizace dat.

Pokud používáte starší verzi našich elektronických titulů (Lingea Lexicon 5), můžete uplatnit zvýhodněné ceny za upgrade, případně Vám rádi poskytneme novou verzi Lexicon 7 na vyzkoušení a porovnání s Vaší stávající verzí.

Konkrétní cenovou nabídku Vám vyhotovíme poté, co nám zašlete svou poptávku na e-mail multilicence@lingea.cz.

Na slovníky Lingea Lexicon při své práci spoléhají překladatelé, vědečtí pracovníci, učitelé na vysokých školách, zaměstnanci ministerstev i velkých firem. Vyzkoušejte je také.