Neuronový překladač Lingea Translator

Hlavní výhody našeho překladače

Jak funguje náš překladač si můžete vyzkoušet ZDE.

Podrobnější informace

Frázové překladače jsou dnes postupně nahrazovány řešeními založenými na neuronových sítích využívajících umělé inteligence a strojového učení. První překladače této nové generace se začaly objevovat v roce 2017. My se těmito postupy zabýváme už od roku 2016 a nabízíme vlastní řešení. Od srpna 2017 jsme navíc spustili zcela nový projekt zaměřený na vysoce kvalitní překladače mezi slovanskými jazyky, který finančně podpořilo i Ministerstvo průmyslu a obchodu v rámci grantové výzvy ICT.

Instalace a provoz

Naše překladače mohou fungovat on-line nebo off-line ve vaší síti.

Současné překladače pro svoji činnost vyžadují rychlé procesory, kvalitní grafické karty a dostatek paměti, odměnou je však výrazně kvalitnější překlad, navíc s perspektivou jeho dalšího průběžného zlepšování. Off-line řešení se vyplatí v případě, že pracujete s důvěrnými informacemi a překladače využívají minimálně desítky uživatelů. Pro ostatní případy doporučujeme zabezpečená on-line řešení. V případě off-line řešení doporučíme vhodnou HW konfiguraci a můžeme vám připravit i testovací balíček pro důkladné otestování překladače u vás.

Chcete vědět víc? Podívejte se na naši prezentaci v pptx nebo pdf formátu.

Reference

Naše překladače používá denně až milión uživatelů prohlížeče firmy Seznam.cz pro porozumění obsahu cizojazyčných stránek.