Vítejte na stránkách Lingea s.r.o.

Těší nás váš zájem o cestování a poznávání, proto jsme pro Vás připravili malou pozornost za zakoupení turistického průvodce z Nakladatelství JOTA, s.r.o.  Nabídka Lingea obsahuje elektronické i knižní tituly pro širokou paletu světových jazyků.

Svůj dárek si můžete vybrat z následujících produktů:

  •   Off-line Velký slovník Lingea Lexicon 7 se slevou 30 %, časově neomezená licence pro PC
  •   On-line roční licenci STUDY ZDARMA, jazyková výbava pro PC i mobily na stránce slovniky.lingea.cz

Vybírat můžete z jazyků angličtina, němčina, ruština, španělština, italština a francouzština. 

U všech slovníků a jazyků se můžete spolehnout na rozsáhlou a aktuální slovní zásobu. Nabízejí pohodlné vyhledávání překladů, detailní zpracování hesel se spoustou příkladů a slovních spojení. Navíc vám pomohou i s výukou jazyka. Obsahují totiž namluvenou výslovnost, přehledné tabulky tvarosloví (skloňování, časování), celkový přehled gramatiky, tematické okruhy s možností učení slovíček a další.. Vyzkoušejte tento rychlý a kvalitní zdroj informací pro práci s jazyky!

Slovníky Lexicon 7

Slovníky Lexicon 7 jsou určené pro osobní počítače, pro systémy Windows, macOS i Linux. Lexicony 7 jsou novinkou roku 2019. Kromě aktualizovaných dat nabízí modernější vzhled aplikace a pohodlnější automatickou aktivaci. Licence je časově neomezená, zakoupený slovník můžete používat na dvou počítačíchm, například v rodině nebo v práci a doma. Všechny slovníky si můžete nezávazně vyzkoušet. Plnou 30denní verzi si stáhnete po přihlášení na act.lingea.eu.

Slevu 30 % uplatníte pomocí slevového kódu 19jotaRG, který vložíte v procesu objednávky na stránkách www.lingea.cz. Sleva platí pouze pro velké slovníky Lingea Lexicon 7.

Detailní informace o jednotlivých velkých slovnících Lexicon 7 získáte po kliknutí na příslušný obrázek. Zde si také můžete některý slovník objednat.

    

On-line slovníky a podpora pro výuku jazyků

Slovníky a další jazykové materiály najdete na stránkách slovniky.lingea.cz. Zdarma můžete využívat spolehlivé a aktuální praktické slovníky pro více než 32 jazyků, základní gramatiky a konverzace, v rámci placených licencí potom objemnější nebo odborné slovníky, podrobnější gramatiky, konverzace, mluvníky nebo slovníky slangu. Vše je dostupné on-line i na mobilech.

Pokud si přejete získat roční licenci STUDY zdarma, zaregistrujte se na slovniky.lingea.cz. Potom nám napište na info@lingea.cz, který jazyk jste si vybrali, v předmětu e-mailu uveďte 19jotaRG. Následně vám licenci aktivujeme.

Svoji licenci bude moci využívat kdykoli po přihlášení ke svému účtu. Materiály najdete v sekci Moje slovníky nebo přímo u vybraného jazyka.