Vítejte na stránkách Lingea s.r.o.

Těší nás váš zájem o cestování a poznávání cizích zemí, proto jsme pro Vás připravili malou pozornost za zakoupení turistického průvodce z Nakladatelství JOTA, s.r.o.  Nabídka Lingea obsahuje elektronické i knižní tituly pro širokou paletu světových jazyků.

Svůj dárek si můžete vybrat z následujících produktů:

Vybírat můžete z jazyků angličtina, němčina, ruština, španělština, italština a francouzština. 

U všech slovníků a jazyků se můžete spolehnout na rozsáhlou a aktuální slovní zásobu. Nabízejí pohodlné vyhledávání překladů, detailní zpracování hesel se spoustou příkladů a slovních spojení. Navíc vám pomohou i s výukou jazyka. Obsahují totiž namlucenou výslovnost, přehledné tabulky tvarosloví (skloňování, časování), celkový přehled gramatiky, tematické okruhy s možností učení slovíček a další.. Vyzkoušejte tento rychlý a kvalitní zdroj informací pro práci s jazyky!

Slovníky Lexicon 7

Řada Lexicon 7 je aktuální novinkou roku 2019. Kromě aktualizovaných a doplněných dat nabízí modernější vzhled aplikace a pohodlnější aktivaci. Každý slovník si můžete vyzkoušet. Plnou 30denní verzi si stáhnete po přihlášení na act.lingea.eu.
Lexicon 7 je určený pro osobní počítače, pro systémy Windows, macOS i Linux.

Slevu 30% uplatníte pomocí slevového kódu 19jotaRG, který vložíte v procesu objednávky na stránkách www.lingea.cz/aplikace. Sleva platí pouze pro velké slovníky. 

Detailní informace o jednotlivých velkých slovnících Lexicon 7 získáte po kliknutí na příslušný obrázek. Zde si také můžete některý slovník objednat. Pokud jste majiteli předchozí verze Lexicon 5, můžete navíc získat zajímavou slevu za upgrade.

    

On-line slovníky a podpora pro výuku jazyků

Slovníky a další jazykové materiály najdete na stránkách slovniky.lingea.cz. Zdarma můžete využívat spolehlivé a aktuální praktické slovníky pro více než 32 jazyků, základní gramatiky a konverzace, v rámci placených licencí potom objemnější nebo odborné slovníky, podrobnější gramatiky, konverzace, mluvníky nebo slovníky slangu. Vše je dostupné on-line i na mobilech.

Pokud si přejete získat roční licenci STUDY zdarma, zaregistrujte se na slovniky.lingea.cz. Potom nám napište na info@lingea.cz, který jazyk jste si vybrali, v předmětu e-mailu uveďte 19jotaRG. Následně vám licenci aktivujeme.

Svoji licenci bude moci využívat kdykoli po přihlášení ke svému účtu. Materiály najdete v sekci Moje slovníky nebo přímo u vybraného jazyka.