Vyzkoušejte si slovník zdarma

Uvažujete o pořízení elektronického slovníku, ale nemůžete se rozhodnout, který bude pro vás ten pravý? Máte obavy, abyste neutratili peníze zbytečně? Máme pro vás radu. Využijte možnosti si naše slovníky zdarma a nezávazně vyzkoušet. V plné verzi, bez jakéhokoliv omezení na funkcionalitě. V klidu si tak můžete nákup rozmyslet.   

Slovníky budete mít k dispozici po dobu 30 dní od doby, kdy si je na svůj počítač nainstalujete. Po celou tuto dobu můžete produkty volně využívat a podrobně se seznámit se všemi jejich funkcemi. Máte tak možnost otestovat si ovládání aplikace nebo porovnat různě obsáhlé jazykové databáze. Vyzkoušet si můžete kterýkoliv ze slovníků, které nabízíme.  Po skončení této zkušební doby se překladové slovníky automaticky zablokují. 

Jak postupovat? Je to velmi jednoduché. 

Pokud chcete slovníky používat na mobilních zařízeních, jako jsou tablety a chytré telefony, klikněte zde.  
Pokud chcete slovníky vyzkoušet na osobním počítači, notebooku nebo macbooku, čtěte dále.

Slovníky pro osobní počítače
Centru stahování produktů a aplikací na adrese www.lingea.eu/act najdete nejnovější verze všech slovníků určených pro osobní počítače. Operační systém nerozhoduje, Lexicony jsou od počátku navrženy jako multiplatformní. Stačí vytvořit si svůj účet a přihlásit se. Pro přihlašování můžete používat svou e-mailovou adresu nebo login přidělený při registraci. V Centru máte všechny slovníky k dispozici v archivech (.zip, .exe, .iso).  Pro OS Windows doporučujeme stahovat .zip soubor, pro Linux a Mac OS X potom .iso. 

act        act

Po dekomprimaci nainstalujete slovník jednoduše pomocí  Setup.exe. Aplikaci poté spustíte pomocí zástupce nebo přímo pomocí souboru Lexicon.exe. Jedná se o plnou verzi slovníku funkční 30 dní od instalace.    

info       info
Aktuální počet dní, který vám ještě k testování zbývá, hlásí okno System information (v Lexiconu klikněte vpravo nahoře na modré informační "i" a poté v okně O programu vpravo nahoře ještě na zelené informační "i") v podobě Trial xx, kde xx je počet dní, po které bude slovník ještě fungovat.

 

 

Slovníků si samozřejmě můžete stáhnout i více, to už záleží jen na vás. Pokud tak učiníte, určitě oceníte fakt, že Lexicon umí vyhledávat ve všech nainstalovaných slovnících současně, např. ve slovníku všeobecném a odborném.

Když si později budete chtít slovník pořídit natrvalo, stačí jej aktivovat pomocí klíče, který získáte po zakoupení produktu. Pokud se rozhodnete slovník nekoupit, nemusíte nic dále řešit. Aplikace po uplynutí zkušební doby prostě přestane fungovat.

Registrací na www.lingea.eu/act získáte také řadu dalších výhod. Především slevu 10 % na všechny produkty Lingea, knižní i elektronické. Při objednávání v e-shopu Lingea se přihlaste ke svému účtu a sleva vám bude automaticky odečtena. Další výhodou je to, že se z uživatelského profilu automaticky doplní do objednávky vaše kontaktní údaje. Ušetříte tak čas i peníze. A konečně v rámci účtu budete mít přehled o všech registrovaných produktech, o elektronických slovnících a jejich aktivacích. V případě pozdější instalace slovníku na nový počítač nemusíte složitě dohledávat aktivační nebo produktový klíč – vše budete mít přehledně uloženo ve svém účtu.

 

Slovníky pro chytré telefony a tablety
Handylex jsou off-line aplikace určené k pohodlnému a rychlému vyhledávání hesel. Přinášejí spoustu užitečných funkcí uživatelům, kteří potřebují mít slovník stále u sebe. Hesla i významy byly vybírány tak, aby splňovaly praktické potřeby uživatelů při každodenní komunikaci a cestování. V současnosti nabízíme HandyLex pro tyto platformy: iOS, Android a Windows Phone/Mobile. Přehled všech slovníků naleznete na stránkách mobile.lingea.eu.

Pro každou platformu jsou k dispozici free verze pro vyzkoušení funkčnosti aplikace. Stáhnout si můžete multislovník, offline elektronický kapesní slovník, který ve své free verzi nabízí překlad z češtiny do 4 jazyků (en, ge, fr, sp). Nyní si můžete výjimečně stáhnout zdarma také anglický kapesní slovník. Slovníky pro ostatní jazyky jsou již zpoplatněné. 

        Android  logo Android.png                      Apple    Apple                            Windows Phone  Windows Phone

      stáhnout multislovník                   stáhnout multislovník                               
    stáhnout anglický slovník            stáhnout anglický slovník                       stáhnout anglický slovník
     přehrát videoprezentaci               přehrát videoprezentaci                        přehrát videoprezentaci