Vyzkoušejte si slovník zdarma

Uvažujete o pořízení elektronického slovníku, ale nemůžete se rozhodnout, který bude pro vás ten pravý? Máte obavy, abyste neutratili peníze zbytečně? Máme pro vás radu. Využijte možnosti si naše slovníky zdarma a nezávazně vyzkoušet. V plné verzi, bez jakéhokoliv omezení na funkcionalitě. V klidu si tak můžete nákup rozmyslet.   

Slovníky budete mít k dispozici po dobu 30 dní od doby, kdy si je na svůj počítač nainstalujete. Po celou tuto dobu můžete produkty volně využívat a podrobně se seznámit se všemi jejich funkcemi. Máte tak možnost otestovat si ovládání aplikace nebo porovnat různě obsáhlé jazykové databáze. Vyzkoušet si můžete kterýkoliv ze slovníků, které nabízíme.  Po skončení této zkušební doby se překladové slovníky automaticky zablokují. 

Jak postupovat? Je to velmi jednoduché. 

Pokud chcete slovníky používat na mobilních zařízeních, jako jsou tablety a chytré telefony, klikněte zde.  
Pokud chcete slovníky vyzkoušet na osobním počítači, notebooku nebo macbooku, čtěte dále.

Slovníky pro osobní počítače
Centru stahování produktů a aplikací na adrese act.lingea.eu najdete nejnovější verze všech slovníků určených pro osobní počítače. Operační systém nerozhoduje, Lexicony jsou od počátku navrženy jako multiplatformní. Stačí vytvořit si svůj účet a přihlásit se. Pro přihlašování můžete používat svou e-mailovou adresu nebo login přidělený při registraci. V Centru máte všechny slovníky k dispozici v archivech (.exe, .dmg, .zip) pro operační systémy Windows, macOS a Linux.

act.png (115 KB)        kestazeni.png (540 KB)

Po nainstalování spustíte aplikaci pomocí zástupce na Ploše. Jedná se o plnou verzi slovníku, která je od okamžiku instalace funkční po dobu 30 dní.   

7i.png (3 KB)       7sysinfo.png (2 KB)
Aktuální počet dní, který vám ještě k testování zbývá, hlásí okno System information (v Lexiconu klikněte v pravém horním rohu na informační "i" a poté v dialogovém okně O programu v záhlaví na další informační "i") v podobě Trial xx, kde xx je počet dní, po které bude slovník ještě fungovat.

 

Slovníků si samozřejmě můžete stáhnout i více, to už záleží jen na vás. Pokud tak učiníte, určitě oceníte fakt, že Lexicon umí vyhledávat ve všech nainstalovaných slovnících současně, např. ve slovníku všeobecném a odborném.

Když si později budete chtít slovník pořídit natrvalo, stačí jej aktivovat pomocí klíče, který získáte po zakoupení produktu. Pokud se rozhodnete slovník nekoupit, nemusíte nic dále řešit. Aplikace po uplynutí zkušební doby prostě přestane fungovat.

Registrací na act.lingea.eu získáte také řadu dalších výhod. Především slevu 15 % na všechny produkty Lingea, knižní i elektronické. Při objednávání v e-shopu Lingea se přihlaste ke svému účtu a sleva vám bude automaticky odečtena. Další výhodou je to, že se z uživatelského profilu automaticky doplní do objednávky vaše kontaktní údaje. Ušetříte tak čas i peníze. A konečně v rámci účtu budete mít přehled o všech registrovaných produktech, o elektronických slovnících a jejich aktivacích. V případě pozdější instalace slovníku na nový počítač nemusíte složitě dohledávat aktivační nebo produktový klíč – vše budete mít přehledně uloženo ve svém účtu.

 

Slovníky pro chytré telefony a tablety
Handylex jsou off-line aplikace určené k pohodlnému a rychlému vyhledávání hesel. Přinášejí spoustu užitečných funkcí uživatelům, kteří potřebují mít slovník stále u sebe. Hesla i významy byly vybírány tak, aby splňovaly praktické potřeby uživatelů při každodenní komunikaci a cestování. V současnosti nabízíme HandyLex pro platformy iOS a Android. Přehled všech slovníků naleznete na stránkách mobile.lingea.eu.

Pro každou platformu jsou k dispozici free verze pro vyzkoušení funkčnosti aplikace. Stáhnout a zdarma nainstalovat si můžete anglický kapesní slovník. Anglický velký slovník a slovníky pro ostatní jazyky jsou již zpoplatněné. 

        Android  logo Android.png                      Apple    Apple                              

      stáhnout multislovník                   stáhnout multislovník                               
    stáhnout anglický slovník            stáhnout anglický slovník                       
     přehrát videoprezentaci               přehrát videoprezentaci