Nabídka volných pracovních míst

Správce HW, SW

Manažer mezinárodního obchodu

Programátor

Spolupracovníci pro angličtinu

Spolupracovníci pro slovinštinu - externě

Spolupracovník pro islandštinu

Externí překladatelé

Native speakers

Společnost Lingea je přední vydavatel knižních a elektronických slovníků, jazykové literatury a průvodců, ale také i technologická firma, která se soustředí na jazykové, překladové a řečové technologie a jejich využití. Vyvíjí jak nástroje a aplikace, tak i data pro ně. S předními českými a evropskými univerzitami spolupracujeme na řešení několika českých i evropských projektů zaměřených na zpracování jazyka, řeči a strojový překlad. Kromě centrály v ČR má Lingea pobočky na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a Srbsku. Naše jazykové nástroje, aplikace a data používají miliony lidí po celém světě.

 

Správce SW, HW

Aktuálně hledáme pro svou brněnskou centrálu kolegu na pozici: Správce SW, HW. 
Náplní práce bude správa SW vybavení firmy: Linux, MS Windows, objednávky a reklamace, HW vybavení firmy a testování aplikací.

Požadujeme především:

Co nabízíme?

V případě zájmu nám svůj životopis zašlete na: jobs@lingea.cz.

Manažer mezinárodního obchodu

Co bude náplní Tvé práce?

Jaké schopnosti u Tebe oceníme?

Co na oplátku můžeme nabídnout my?

Pokud Tě naše nabídka zaujala, pošli nám své CV a pár řádků o sobě na jobs@lingea.cz. Budeme se těšit! 

Programátor

Do našeho brněnského vývojového týmu hledáme šikovné programátory či programátorky. Uplatnění máme pro ostřílené borce i juniory. Vyvíjíme jazykové, překladové a řečové technologie a nasazujeme je v aplikacích, které lidem usnadňují život. Používáme k tomu nejen metody strojového učení, ale i rozsáhlé slovníky a databáze či konzultace lingvistů. Pracovat u nás můžete na plný nebo částečný úvazek. 

Můžete se u nás věnovat například: 

Požadujeme především: 

Nabízíme: 

Výhodou pro přijetí jsou: 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, napište nám prosím na jobs@lingea.cz, přiložte svůj životopis a informaci, co umíte a co byste rádi dělali. 

  

Spolupracovníci pro angličtinu

Hledáme spolupracovníky lingvisty angličtináře, nejlépe překladatele s praxí. Požadujeme všeobecný přehled, aktivní a pasivní slovní zásobu, uživatelskou znalost práce na PC. Technické zaměření výhodou. Možná flexibilní pracovní doba dle situace a domluvy. Lze i na částečný úvazek. Nabídky a životopisy zasílejte na ramus@lingea.cz.

Externí překladatelé

Hledáme kontakty na nové externí spolupracovníky - překladatele a tlumočníky s praxí. Aktuálně uvítáme hlavně překladatele asijských a blízkovýchodních jazyků a mongolštiny. U evropských jazyků uvítáme překladatele zdatné v překladech strojírenství a techniky. Upřednostníme vlastníky živnostenského oprávnění. Pro kontakt s námi použijte prosím adresu evabe@lingea.cz nebo se zaregistrujte přímo na našich stránkách www.preklady.cz.

Native speakers

We are looking for native speakers of English (both British and American) who would be occasionally available to carry out corrections and proofreading of translated texts on a contractual basis. For more info e-mail us at: ramus@lingea.cz or go to www.preklady.cz

Spolupracovníci pro slovinštinu - externě

Hledáme externí spolupracovníky pro slovinštinu. Požadujeme znalost slovinštiny C1-C2, bohatou slovní zásobu, všeobecný přehled a uživatelskou znalost práce na PC. Vaše náplň práce by sestávala z překladů slovníkových hesel, občasných korektur a konzultací. Nabídky a životopisy zasílejte na michalf@lingea.cz.

Spolupracovník pro islandštinu

Hledáme externí spolupracovníky se znalostí islandštiny. Požadujeme dobrý jazykový cit, všeobecný přehled, uživatelskou znalost práce na PC. Absolvovaný zahraniční pobyt výhodou, nikoli podmínkou. Pracovní doba dle domluvy. Nabídky a životopisy zasílejte na tomasb@lingea.cz.