Nabídka volných pracovních míst

Ve společnosti Lingea kombinujeme stabilní značku s mladým a dynamickým prostředím. Stejně jako letí dopředu svět, učíme se i my, takže už 25 let přinášíme inovace na trh s jazykovými a výukovými nástroji. Za tu dobu jsme se rozrostli do zahraničí, ale těžiště firmy stále leží v našem rodném Brně.

Neustále hledáme šikovné nové lidi a odborníky, kteří se nebojí učit a dělat věci trochu jinak.

Tady si můžete prohlédnout pro představu několik pozic, na které momentálně nabíráme:

Ostřílený lingvista – češtinář

Rozšiřujeme a zkvalitňujeme výkladový slovník současné češtiny a hledáme nové ostřílené kolegy.

více zde...

Externí překladatelé

Hledáme nové externí spolupracovníky - překladatele a tlumočníky s praxí. U evropských jazyků uvítáme překladatele zdatné zejména v oborech strojírenství, techniky, informačních technologií, spotřební elektroniky a medicíny.

Upřednostníme vlastníky živnostenského oprávnění.

více zde...

Nabídka brigády pro studenty italštiny a angličtiny

Hledáme brigádníka (studenta italštiny či angličtiny), který má povědomí o italské nebo anglické fonetice a IPA abecedě a chtěl by se zapojit do zajímavé práce na přepisech a anotacích italských/anglických vět. Nabízíme flexibilní pracovní dobu i počáteční zaškolení.

více zde...

Native speakers of English

We are looking for native speakers of English (both British and American) who would be occasionally available to carry out corrections and proofreading of translated texts on a contractual basis.

více zde...

Spolupracovníci pro slovinštinu

Hledáme externí spolupracovníky se znalostí slovinštiny C1-C2. Požadujeme dobrý jazykový cit, všeobecný přehled, uživatelskou znalost práce na PC. Pracovní doba dle domluvy.  Hlavní náplní práce by byly  překlady slovníkových hesel, korektury a konzultace. 

více zde...

Spolupracovník pro islandštinu

Hledáme externí spolupracovníky se znalostí islandštiny. Požadujeme dobrý jazykový cit, všeobecný přehled, uživatelskou znalost práce na PC. Pracovní doba dle domluvy.

více zde...

Programátor NLP

Začleníš se do týmu připravujícího překladače a další jazykové nástroje a aplikace, kde využiješ své odborné znalosti a zkušenosti při vývoji jazykových technologií a jejich aplikací. Zajímavá témata jsou pro nás aktuálně například sumarizace textu, generování textu na základě daných podkladů, extrakce informací z textu a kontrola kvality strojového překladu, ale i příprava dalších jazykových nástrojů.

Pozice je vhodná i pro studenty.

více zde...

UI/UX vývojář

Do našeho týmu hledáme spolehlivého kolegu, který by nám pomohl s rozvržením grafického rozhraní. Jedná se jak o vylepšení stávajícího rozhraní, tak o návrh nových rozšiřujících prvků do dalších etap projektu. Navíc se může zapojit i do vývoje samotné aplikace dle chuti a znalosti Pythonu, Laravelu nebo Elasticsearch. Vítané jsou také znalosti optimalizace výkonu nebo tvorby technické dokumentace.

více zde...

Vývojář automatických testů

Víš co je Laravel Dusk nebo jsi už někdy psal testy pro Python aplikace? Přesně někdo takový by se nám do týmu hodil. Vyvíjíme novou webovou aplikaci pro překladatele a chceme si být jisti, že každá nová verze běží tak, jak jsme to plánovali.

více zde...

Programátor Tygeris

Pokud to umíš s Pythonem, Laravelem nebo Vue.js a nezalekneš se Mysql, Dockeru a Elasticu pak jsi nejspíš ten, koho hledáme. Pokud tě baví práce na zcela nových aplikacích, týmová spolupráce a zajímavé projekty, pak hledáš ty nás!

více zde...

Samostatná/ý účetní

Jste účetní tělem i duší? Připojte se k našim kolegům z ekonomického oddělení.

více zde...