Nabídka volných pracovních míst

Ve společnosti Lingea kombinujeme stabilní značku s přátelským a dynamickým prostředím. Stejně jako letí dopředu svět, učíme se i my, takže už 25 let přinášíme inovace na trh s jazykovými a výukovými nástroji. Za tu dobu jsme se rozrostli do zahraničí, ale těžiště firmy stále leží v našem rodném Brně.

Neustále hledáme šikovné nové lidi a odborníky, kteří se nebojí učit a dělat věci trochu jinak.

Tady si můžete prohlédnout pro představu několik pozic, na které momentálně nabíráme:

Ostřílený lingvista – češtinář

Rozšiřujeme a zkvalitňujeme výkladový slovník současné češtiny a hledáme nové ostřílené kolegy.

více zde...

Externí překladatelé

Hledáme nové externí překladatele, tlumočníky a korektory s praxí.

We are looking for new external translators, interpreters and proofreaders with experience.

více zde...

Nabídka brigády pro studenty italštiny a angličtiny

Hledáme brigádníka (studenta italštiny či angličtiny), který má povědomí o italské nebo anglické fonetice a IPA abecedě a chtěl by se zapojit do zajímavé práce na přepisech a anotacích italských/anglických vět. Nabízíme flexibilní pracovní dobu i počáteční zaškolení.

více zde...

Spolupracovník pro islandštinu

Hledáme externí spolupracovníky se znalostí islandštiny. Požadujeme dobrý jazykový cit, všeobecný přehled, uživatelskou znalost práce na PC. Pracovní doba dle domluvy.

více zde...

Programátor NLP

Začleníš se do týmu připravujícího překladače a další jazykové nástroje a aplikace, kde využiješ své odborné znalosti a zkušenosti při vývoji jazykových technologií a jejich aplikací. Zajímavá témata jsou pro nás aktuálně například sumarizace textu, generování textu na základě daných podkladů, extrakce informací z textu a kontrola kvality strojového překladu, ale i příprava dalších jazykových nástrojů.

Pozice je vhodná i pro studenty.

více zde...

UI/UX vývojář

Do našeho týmu hledáme spolehlivého kolegu, který by nám pomohl s rozvržením grafického rozhraní. Jedná se jak o vylepšení stávajícího rozhraní, tak o návrh nových rozšiřujících prvků do dalších etap projektu. Navíc se může zapojit i do vývoje samotné aplikace dle chuti a znalosti Pythonu, Laravelu nebo Elasticsearch. Vítané jsou také znalosti optimalizace výkonu nebo tvorby technické dokumentace.

více zde...

Vývojář automatických testů

Víš co je Laravel Dusk nebo jsi už někdy psal testy pro Python aplikace? Přesně někdo takový by se nám do týmu hodil. Vyvíjíme novou webovou aplikaci pro překladatele a chceme si být jisti, že každá nová verze běží tak, jak jsme to plánovali.

více zde...

Programátor Tygeris

Pokud to umíš s Pythonem, Laravelem nebo Vue.js a nezalekneš se Mysql, Dockeru a Elasticu pak jsi nejspíš ten, koho hledáme. Pokud tě baví práce na zcela nových aplikacích, týmová spolupráce a zajímavé projekty, pak hledáš ty nás!

více zde...

Samostatná/ý účetní

Jste účetní tělem i duší? Připojte se k našim kolegům z ekonomického oddělení.

více zde...

Frontend kouzelník

Hledáme frontendového kouzelníka nebo kouzelnici, jehož největší radostí bude vyčarovat nadšený úsměv na tvářích budoucích uživatelů našich webových systémů.

více zde...

Vedoucí projektu vzdělávacího portálu

Téma vzdělávání nám bylo v Lingey vždy velmi blízké. Rádi bychom se ale posunuli o krok dále, a proto hledáme nového kolegu, který by přinesl potřebné znalosti a vizi pro vytvoření komplexního internetového vzdělávacího portálu.

více zde...