Svět knihy 2019 – 09.05. – 12.05 a představení Lexiconu 7

Příchod jara pro nás v Lingei neznamená jen příliv energie a dobré nálady, ale i nadšení z novinek, které vám chceme představit. A kde jinde by tomu mělo být, než na pražském holešovickém výstavišti, které hostí největší knižní veletrh v České republice – Svět knihy

Na našem stánku č. P303 si budete moci prohlédnout i zakoupit zejména nové Velké průvodce, další přírůstky v řadách průvodců Michelin, Poznejte i mezi kapesními průvodci. Mezi jazyky naleznete například nové tituly pro čínštinu či aktuální vydání slovníků, gramatik a konverzací pro více než 50 jazyků. Poodhalíme zde také další plánované novinky na tento rok.

Vyzkoušet si budete moci především naši dlouho očekávanou novinku – elektronický slovník Lingea Lexikon 7 nebo on-line slovníky či elektronické knihy z naší nabídky. Tradičně jsme si pro Vás připravili výhodnou veletržní nabídku na celý sortiment, dárky k nákupu a společnost našich milých kolegů. 

Lexicon 7 Anglický slovník Platinum 

Každého milovníka dobrého čtení a jazykových publikací tedy srdečně zveme na návštěvu Světa knihy 2019, 09.05. – 12.05.2019, Průmyslový palác, Praha – Holešovice.

Těšíme se na Vás!

 

Vaše LINGEA