Tajemství Antarktidy a jedovatých tvorů

16.11.2023

Zažijte dobrodružství na konci světa a nebezpečná setkání s jedovatými tvory. S námi to zvládnete i z bezpečí svého domova! Prohlédněte si dvě nové knihy pro malé objevitele a rozsviťte v dětech jiskru zvědavosti.

Odhalujeme fascinující vesmírné fenomény

14.11.2023

Prozkoumejte VLNY: Atlas pohybu moře a KOMETY: Atlas velkých vlasatic. Nové artové publikace s půvabnými ilustracemi vás pohladí po duši a zároveň přimějí zamyslet se nad otázkami přírody, které lidstvo fascinují od nepaměti.

Přírodní a historické bohatství Britských ostrovů

23.10.2023

Příjemná dovolená nemusí být vždy spojena s dálkami a teplým podnebím. Velká Británie a Irsko nabízejí jedinečný zážitek pro ty, kteří chtějí objevovat krásy přírody, bohatou historii i kulturu a poznávat různorodé regiony.

Legendární hrdinové v komiksu

28.09.2023

Nejnovější vlna komiksů přenáší čtenáře do časů dávno minulých a vdechuje život historickým osobnostem i postavám řecké mytologie. Na jejich stránkách se odvíjejí příběhy známých hrdinů, kteří utvářeli náš svět.

Tři fascinující atlasy odkrývají svět v novém světle

26.08.2023

Prozkoumejte nové atlasy! První odhaluje moderní vojenské strategie a technologie. Druhý vás provede pulsujícími městskými aglomeracemi. Třetí nabízí poutavý pohled na bohaté dějiny Středomoří od starověku po současnost.

Po vedlejších cestách za silnými zážitky

19.08.2023

Právě jsme vydali dva nové průvodce pro milovníky cestování po vlastní ose – Itálie a Francie autem. 24 tras vás povede za zážitky po málo frekventovaných cestách a odhalí nová kouzelná místa.

Moře, slunce a romantika u Jadranu

07.08.2023

Jaderské moře, krásné azurové vody, písečné pláže a vynikající středomořská kuchyně. Ať už se vydáte do romantických Benátek, nebo historického Dubrovníku, máme pro vás tipy, které vám pomohou užít si nezapomenutelnou dovolenou.

Poznejte země Vikingů, trolů a přírodních krás

01.08.2023

Skandinávie vás nadchne nádhernou přírodou, všudypřítomnou pohodou, historickými památkami i moderní architekturou. Nabízí také nevšední možnosti relaxace. Přijeďte na sever Evropy a nechte se strhnout skandinávskou dobrou náladou.

Řecko, země mytologie, historie a přírodního bohatství

17.07.2023

Řecko je zemí starověkých bohů a hrdinských legend. Je známé svou neuvěřitelnou historií, bohatou kulturou a nádhernými ostrovy, které rozkvétají ve Středozemním moři. Podívejte se s námi na přehled toho, co stojí za to navštívit.

Odhalte krásy Francie na svých cestách

03.07.2023

Připravte se na nezapomenutelné zážitky, inspirujte se na svou cestu předem a poznejte Francii i její výjimečnou kulturu do hloubky. V našich průvodcích po této romantické zemi najdete vše, co potřebujete pro své letošní dobrodružství.

Dobrodružné komiksy nejen pro děti

26.06.2023

Vstupte do fascinujícího světa dobrodružných komiksů! Naše unikátní řada grafických novel vás zavede na neuvěřitelné cesty za legendárními mořeplavci a dobrodruhy, historickými osobnostmi i mytologickými bytostmi.

Španělsko a jeho poklady jako na dlani

19.06.2023

Objevte jižanský temperament společně s plážemi, impozantními stavbami i divokou přírodou. Ať už dáváte přednost siestě, nebo aktivní dovolené, naše průvodce vám představí nejlepší tipy, jak si slunné Španělsko užít naplno.

Doplňte si knihovnu novými historickými atlasy

06.06.2023

Milovníci historie a geografie, zbystřete! Právě jsme rozšířili naši nabídku historických atlasů o tři nové tituly: Atlas Evropy v raném novověku, Atlas předkolumbovské Ameriky a Atlas první světové války. Celkem jsme v této řadě vydali již 21 titulů.

Nejlepší destinace v Itálii pro vaši dovolenou

31.05.2023

Zažijte Itálii jako nikdy předtím a odhalte její skryté poklady, bohatou historii i autentickou atmosféru. Připravili jsme pro vás tipy na průvodce, které vám doporučí nejzajímavější místa a poradí, jak si pobyt co nejvíce užít, i když do Itálie míříte opakovaně.

Nové průvodce národní povahou Jací jsou?

14.12.2022

Pobavte se s novou šesticí průvodců povahami národů třech kontinentů. Poznáte severský chlad i jižní temperament, preciznost i naprostý chaos, pohodu i mírný stres. To vše odlehčeně, vesele, s nadsázkou...

Nová edice Mozkohraní

19.07.2022

Představujeme novou edici Mozkohraní, která přináší dětem nejen hodně zábavy, ale také kvízů a hádanek. Každá kniha je zaměřena na určitou dovednost a pomáhá dětem naplno rozvinout jejich potenciál.

Nové kapesní průvodce na letošní dovolené

03.07.2022

Připravili jsme pro vás další sadu kapesních průvodců za poznáním, dobrodružstvím i relaxací. Nabízejí ty největší zajímavosti a vejdou se pohodlně do každého batůžku nebo kabelky.

Právě vycházejí další atlasy

08.06.2022

Nová sada 6 atlasů se věnuje historii a geografii. Věříme, že knihy všechny čtenáře obohatí a umožní jim vnímat současnost komplexněji.

Plánování vašich velkých letních cest

26.05.2022

Vydejte se letos do světa a procestujte daleké země křížem krážem. Poznejte cizí krajinu, kulturu i zvyky místních obyvatel s našimi příručkami, e-booky nebo aplikacemi.

Nová konverzace češtiny pro Ukrajince

30.04.2022

Knížka vhodná i pro začátečníky pomůže Ukrajincům zvládnout základy češtiny. Fonetický přepis výslovnosti českých slov a frází pomocí ukrajinské abecedy činí z této příručky unikátní publikaci.

Nová řada aktuálních titulů pro digitální marketing

09.03.2022

Knihy se podrobně věnují fenoménům dnešního digitálního marketingu a e-commerce. Poskytují přehled nejnovějších principů, postupů a modelů v této oblasti. Sepsali je nejlepší odborníci a úspěšní stratégové světových firem a nyní vycházejí v češtině.

Jazykové materiály na pomoc Ukrajincům

08.03.2022

Je úžasné vidět, jaká se zvedla vlna solidarity s Ukrajinou a jejími obyvateli prchajícími před válkou. Rádi se zapojíme i my! 

Nová knížka pro zájemce o nejstarší dějiny

18.11.2021

Starověký svět viděl zrod a kolaps mnoha civilizací. Zatímco několik z nich je dobře známo, na mnohé se neprávem zapomnělo. Nová bohatě ilustrovaná publikace nabízí nový pohled na významné kultury, které se ztratily v proudu času.

Novinka Atlas globalizace pro všechny přemýšlivé čtenáře

16.11.2021

Nová edice atlasů se věnuje nejen historii a geografii, ale také současnému světu a jeho problémům v širších souvislostech. Z tohoto soudku je i tato naše listopadová novinka. Věříme, že kniha všechny čtenáře obohatí a umožní jim vnímat současnost komplexněji.

Nové obrázkové knížky z řady Objevuj!

05.11.2021

Právě vycházejí další dětské obrázkové knížky z řady Objevuj!, které se zaměřují na techniku a přírodovědu. Skvělý dárek pro děti už můžete vybírat z osmi knížek plných zajímavostí.

Vylepšili jsme překladač pro Seznam.cz

15.10.2021

Náš neuronový překladač můžete nyní nově využívat i při překladu webových stránek.

Novinky pro malé objevitele přírody

28.09.2021

Právě vyšly nové obrázkové knížky o přírodě. Představují zábavné čtení nejen pro malé přírodovědce, ale i pro jejich rodiče a prarodiče, kteří chtějí krásy přírody dětem přiblížit.

Nové Uživatelské centrum Lingea

21.08.2021

Od 21. srpna se dosavadní Centrum stahování produktů a aktivací (act.lingea.eu) přesouvá pod nové Uživatelské centrum Lingea (account.lingea.com).

Nové obrazové publikace z edice historických atlasů

11.08.2021

Letošní rok je bohatý na novinky z oblasti vzdělávání, osobního rozvoje i publikací pro děti, nechybí ani další jazykové publikace. Můžete se těšit na mnohá podzimní překvapení, která zatím neprozradíme, to by pak nebyla překvapení :-) Ale co pro vás máme právě teď?

Nové studijní konverzace s výslovností

11.08.2021

Na nový školní rok chystáme několik novinek a překvapení. První z nich jsou čtyři zbrusu nové studijní konverzace s mluvníčkem. Po angličtině a němčině vydané vloni to budou stejně kvalitně zpracované publikace pro ruštinu, francouzštinu, španělštinu a italštinu.

Ukončení technické podpory Lexicon 5

23.06.2021

K datu 31. 12. 2020 jsme ukončili technickou podporu pro aplikace Lexicon 5 a EasyLex 2.

Moderní čínsko-český slovník

20.06.2021

Máme pro vás další velký slovník! Výsledek práce autorského kolektivu sinologů FF UP v Olomouci.

Umělá inteligence v bezpečnostních složkách

09.04.2021

Zajímá nás váš názor na využití umělé inteligence (AI) ze strany policie.

Nová obrazová edice pro děti Objevuj!

15.03.2021

Zažijte s dětmi radost z poznávání světa kolem nás. V březnu vycházejí první 4 knihy z této nové edice.

Japonsko plnými doušky

15.02.2021

Nová publikace popisuje umění japonského životního stylu. Nádherné fotografie vás chytí za srdce.

Nová edice Jak říct ne...

08.01.2021

První letošní novinky jsou určené doslova všem. Věnují se zlepšování zdraví, kvality života i světa kolem nás.

Studijní konverzace s mluvníčkem

31.10.2020

Novinky pro studenty angličtiny a němčiny

Novinky v řadě obrazových atlasů

21.10.2020

Předvánoční novinky z edice podrobných historických a zeměpisných atlasů.

Nové průvodce národní povahou Jací jsou?

23.09.2020

Pobavte se 6x s novou sadou průvodců Jací jsou? Poznáte severský chlad i jižní temperament, preciznost i naprostý chaos, pohodu i mírný stres. To vše odlehčeně, vesele, s nadsázkou...

Nové přírůstky v řadě Vstříc úspěchu

16.09.2020

Další čtyři publikace pro zaměstnance i podnikatele

Nové historické a zeměpisné atlasy

19.08.2020

Zcela nová řada podrobně zpracovaných obrazových publikací

10 věcí, které umí on-line slovníky, ale možná o tom vůbec nevíte

23.07.2020

Poznejte užitečné funkce, které se vám mohou hodit ve výuce nebo při studiu jazyka. Připravili jsme pro vás deset těch nejzajímavějších. Všechny jsou k dispozici zdarma.

Novinka! Tematické slovníky

21.07.2020

Nové, zcela původní slovníky pro angličtinu a němčinu. Na kvalitě obsahu i sazby jsme si dali velmi záležet, protože každému jde cizí jazyk více do hlavy, když ho učení baví a když jsou výukové materiály zajímavé.

Nová řada příruček Vstříc úspěchu

15.07.2020

Užitečné rady a tipy pro pracovní i osobní život.

On-line slovníky STUDY na stránce slovniky.lingea.cz nyní s mimořádnou slevou 40 %

17.06.2020

Získejte předplatné on-line licence STUDY za výhodných podmínek

Chystáte se letos k moři?

16.06.2020

Letošní léto příliš nepřeje cestám za exotikou. Ale za sluníčkem si zaletět přesto můžeme. Co třeba na řecké ostrovy?

Jak se liší Češi od Číňanů?

20.04.2020

Jsou veselejší Irové nebo Španělé? Jak se baví Dánové? Mají Němci smysl pro humor? Nové zábavné průvodce právě vycházejí!

vyuka.lingea.cz - novinka v on-line vzdělávání

01.04.2020

vyuka.lingea.cz - novinka v on-line vzdělávání a výuce cizích jazyků. Přehledné učebnice k samostudiu

Slovníky a další jazykové materiály zdarma na slovniky.lingea.cz

13.03.2020

Rádi bychom vás podpořili v současném náročném období. Nyní proto můžete pro své studium cizích jazyků zdarma využívat licence STUDY

Nové průvodce TOP 10

01.03.2020

Na letošní jaro jsme pro vás připravili opravdovou chuťovku.

Nové průvodce na cesty za poznáním

27.02.2020

Naše nabídka destinací se zase o něco rozšiřuje. Vydejte se s námi do dalších měst a zemí!

Knižní festival Ostrava

26.02.2020

Zveme Vás do Ostravy na knižní veletrh!

Výhody Lingea Translatoru

11.02.2020

Vyzkoušejte možnosti a výhody Lingea Translatoru.

Holiday World 2020 v Praze

10.02.2020

Navštivte veletrh cestovního ruchu a inspirujte se našimi průvodci

První průvodce v novém roce

04.01.2020

Do tiskárny jsme poslali pětici nových kapesních průvodců. Na knižních pultech se objeví v únoru.

Naše vánoční tipy - Den otevřených dveří Lingea

11.12.2019

Srdečně Vás zveme k nám na návštěvu

Mimořádná publikace Island ve fotografiích - tip na vánoční dárek

05.12.2019

Nejlepší fotografie z tohoto kouzelného ostrova, kniha pro milovníky přírody a severských zemí

Velké průvodce do celého světa

28.11.2019

Těsně před Vánocemi vychází trojice novinek.

Další průvodce do kapsy

11.11.2019

V nabídce máme úctyhodných 85 destinací

Překladače pro další slovanské jazyky

06.11.2019

Vyzkoušejte si naše vylepšené překladače

Nové průvodce národní povahou

04.11.2019

Rozšiřujeme nabídku průvodců národní povahou

Nový anglický kapesní slovník

02.10.2019

Nové slovníky budou k dispozici od 25.10.2019. Už teď si je ale můžete objednat u nás v předprodeji!

Nové průvodce národní povahou

16.09.2019

Letos jsme pro vás připravili zcela novou řadu průvodců.

Znáte řadu průvodců Michelin?

16.08.2019

Světoznámé průvodce Michelin spojují cestování se zážitky s elegancí, která je Francouzům vlastní.

Velké průvodce na cesty za exotikou

01.08.2019

Nové atraktivní destinace podrobně zpracované.

Arabština a hebrejština online

30.06.2019

Nová verze portálu slovniky.lingea.cz nové jazyky i další rozšíření

Na dovolenou do Řecka

27.06.2019

Řecké ostrovy jsou téměř ideální dovolenkovou destinací. Naše průvodce poradí a inspirují.

Autem do Skandinávie

21.06.2019

Zkuste letos něco nového a vydejte se do Skandinávie!

Chystáte se letos do Španělska?

14.06.2019

Přemýšlíte, kam zamířit na dovolenou? Máme pro vás celou řadu tipů.

Další průvodce za zážitky

07.06.2019

Oblíbená řada světoznámých průvodců Michelin se opět rozrůstá

Nové průvodce na cesty

16.05.2019

Vydejte se s námi do dalších měst a zemí za poznáním, relaxací, exotikou i adrenalovými zážitky

Žhavá novinka: konverzace valyrijštiny

01.04.2019

Vychází už 15. dubna. Objednávejte v předprodeji!

Nové průvodce po metropolích

16.03.2019

Nabídka průvodců na letošní dovolenou bude zas o něco bohatší.

Velké průvodce po 4 kontinentech

20.02.2019

Chystáte se letos navštívit Japonsko, Maroko, USA či Norsko?

Nové průvodce na cesty po Evropě

13.02.2019

Populární řada kapesních průvodců se opět rozrůstá

Ostrovy uprostřed Atlantiku

15.01.2019

Co takhle uletět z mrazů a navštívit ostrovy uprostřed Atlantiku?

Za sluncem do jihovýchodní Asie

14.12.2018

Vydejte se na vysněnou exotickou dovolenou

Doménová adaptace překladače

04.12.2018

Jak vypadá příprava překladače v praxi?

Obsáhlé slovníky asijských jazyků

03.12.2018

Žhavé novinky: čínština, japonština a vietnamština

Nové průvodce do teplých krajin

02.12.2018

Rozšiřujeme pro vás nabídku průvodců do kapsy

Na návštěvu k sousedům?

30.11.2018

Užijte si cestovatelský podzim

Velký slovník čínštiny právě vychází

29.11.2018

Velký slovník čínštiny právě vychází

Vánoce v Betlémě, Purim v Tel Avivu či Pesach v Jeruzalémě?

19.11.2018

Vánoce v Betlémě, Purim v Tel Avivu či Pesach v Jeruzalémě?

Jak efektivně a bezpečně využívat strojové překladače?

19.11.2018

Možnosti a úskalí současných překladačů

Velké slovníky pro severské jazyky

13.11.2018

Rozšiřujeme pro vás nabídku na stránkách slovniky.lingea.cz

Potřebujeme výkladový slovník češtiny?

02.11.2018

Zamyšlení nejen nad slovníkem Jungmannovým

Slovník, nebo překladač?

24.10.2018

Skončí slovníky v době překladačů na smetišti dějin?

Další porce exotiky

18.10.2018

Novinky v řadě velkých průvodců

Nový překladač Lingea

10.10.2018

Vyzkoušejte si vylepšené verze překladačů. Překlady mezi angličtinou a češtinou jsou neuvěřitelné

Zajímáte se o hebrejštinu?

01.10.2018

Zajímáte se o hebrejštinu?

Pozdní léto v Turecku a cesta za divy světa

20.09.2018

Plánujete ještě letos dovolenou? Co třeba Turecko?

První Svět knihy v Plzni

20.09.2018

Veletrh se koná 21. a 22. září 2018. Zastavte se za námi na stánku a prohlédněte si novinky!

Nové průvodce za poznáním

14.09.2018

Na letošní podzim jsme pro vás připravili další sadu průvodců za poznáním, dobrodružstvím i relaxací.

Itálie koncem prázdnin

17.08.2018

Chystáte se ještě na pár dní za jižním sluníčkem? Co třeba do Itálie?

Nové gramatiky, unikátní příručky pro další 3 jazyky

15.08.2018

Září už brzy zaklepe na dveře a s ním i nový školní a akademický rok. Ideální doba pustit se do studia některého cizího jazyka, třeba i méně obvyklého, co říkáte?

Stojany v knihkupectvích

08.08.2018

Přehlednost naší produkce v knihkupectvích

Nové průvodce na cesty

03.07.2018

Na letošní léto jsme pro vás připravili další sadu průvodců za dobrodružstvím i relaxací.

Island a islandština

22.06.2018

Vydejte se letos na sever. Island je ráj pro každého, kdo má rád přírodu.

Slovinština a Slovinsko

05.06.2018

Poznejte blíže tuto rozmanitou zemi a její jazyk.

Nové velké průvodce

25.05.2018

Letos jsme pro vás připravili skutečnou lahůdku

Kréta, Mnichov nebo Budapešť?

15.05.2018

Kam se chystáte Vy? Prohlédněte si naše nové průvodce do kapsy!

Hymna v průběhu času

19.04.2018

V posledních letech se v řadě zemí upravují hymny. Vadí převážně genderová nevyváženost

Zažijte Barcelonu jinak

18.04.2018

Poznejte metropoli s výjimečnou atmosférou. Tepající srdce Katalánska.

Pátek třináctého

13.04.2018

Odkud pochází obava z pátku třináctého a kolik takových dnů letos bude?

Ruské slovníky on-line

15.03.2018

Nejnovější ruský ekonomický slovník on-line a všeobecné slovníky tří velikostí

Další jazyky na slovniky.lingea.cz

01.02.2018

Nově můžete využívat on-line slovník katalánský a indonéský. Celkem máme pro vás už 32 jazyků!

Učte se slovíčka se slovniky.lingea.cz

08.01.2018

Zopakujte si slovní zásobu. Online. Portál slovniky.lingea.cz nabízí více než 3000 témat pro 30 jazyků v obou směrech.

Aplikace pro off-line slovníky

08.01.2018

Vylepšené aplikace pro mobilní zařízení - novinky

Nové průvodce na cesty

03.01.2018

Devatero novinek z řad Berlitz a Michelin na cesty za teplem, poznáním i relaxací.

Polský šikovný slovník

22.11.2017

Nový slovník s gramatikou a konverzací pro všechny zájemce o polštinu.

Křest indonéského slovníku

21.11.2017

Slavnostní akce pořádaná ambasádou Indonéské republiky

Unikátní anglický mluvník

26.10.2017

Znáte mluvník? Je to specifický a unikátní titul na celém českém trhu.

Průvodce Michelin konečně česky!

19.10.2017

Pojďte si s námi vychutnat svět francouzskýma očima

Není e-book jako e-book

01.10.2017

Bohatá nabídka 100 průvodců a 50 konverzací v elektronické podobě

Německý školní mluvník

25.09.2017

Nová konverzační pomůcka s výslovností pro začátečníky a mírně pokročilé v němčině

Nový a lepší dict.com

12.09.2017

Největší portál studijních slovníků v celosvětovém měřítku.

Novinky na nechybujte.cz

21.08.2017

Další rozšíření stránek pro češtinu

Morfologie finštiny a estonštiny

13.08.2017

Dokončili jsme popis dalších jazyků.

Novinky z řady mluvníků

23.07.2017

Norský, polský, portugalský, italský mluvník

Poznávejte s námi svět

17.07.2017

Nové průvodce z řady Poznejte

Perština a filipínština

17.07.2017

Nové konverzace pro asijské jazyky

Dict.com boduje v Německu

03.07.2017

Náš slovníkový portál zaujal v zahraničí

Za kouzlem bílých nocí

20.06.2017

Vydejte se v létě na sever a zažijte den, který nekončí.

Letní dovolená v Řecku či Turecku?

19.06.2017

Zvažujete letos v létě vyrazit do Řecka nebo Turecka?

Zažijte něco nového

05.06.2017

Nová výjimečná řada průvodců již v prodeji.

Pojedete v létě k moři?

01.06.2017

Chystáte se vyrazit na pláže do Chorvatska či Itálie?

Nové průvodce na léto

18.05.2017

Naše nabídka kapesních průvodců se rozrostla na téměř 70 destinací.

Další vylepšení na nechybujte.cz

19.04.2017

Právě jsme spustili novou verzi volně přístupných stránek pro český jazyk

Nové gramatiky pro čtyři jazyky

04.04.2017

Řada našich gramatických příruček se právě rozrůstá o čtyři další jazyky.

Nový italský praktický slovník

03.03.2017

Vychází 1. vydání italského praktického slovníku, jedinečného svým záběrem i pojetím.

Slovník současné indonéštiny

25.01.2017

V únoru vyšla další novinka, indonéský praktický slovník.

Hebrejský praktický slovník

13.01.2017

V těchto dnech vychází největší jednosvazkový oboustranný slovník moderní hebrejštiny.

Novinka. Gramatika arabštiny

09.01.2017

Vydali jsme zbrusu novou autorskou gramatiku arabštiny

Jak se neztratit na vánočních trzích

06.12.2016

Užijte si návštěvu adventních trhů v evropských metropolích

Karty Happy Hoppy – novinka

23.11.2016

Česko-anglické obrázkové kartičky pro děti.

Nové slovníky slangu

08.11.2016

Aktualizovaná a rozšířená vydání slovníků hovorové angličtiny a němčiny

Slavnostní vyhlášení cen TAČR

21.10.2016

Zástupci projektového týmu převzali cenu Technologické agentury České republiky

Japonský velký slovník - novinka!

14.09.2016

Největší jednosvazkový oboustranný slovník současné japonštiny.

Vydejte se na cesty po nejlepších trasách

18.08.2016

Nové průvodce za exotikou i poznáním.

Nové slovníky pro žáky ZŠ

03.08.2016

Pro všechny školáky připravili zcela nové slovníky, odpovídající moderní, hravé výuce cizího jazyka.

Jsme tu pro vás on-line

08.07.2016

Spustili jsme novou službu on-line chatu.

Novinky v rodině konverzací

08.06.2016

Americké varianty evropských jazyků, americká angličtina a brazilská portugalština.

Nová školní pravidla pravopisu

19.05.2016

Přečtěte si, v čem jsou nová pravidla vyjímečná a v čem se od ostatních liší.

Nová řada průvodců POZNEJTE

11.05.2016

Rádi bychom Vám představili další tituly z naši zcela nové řady průvodců „Poznejte“.

Nové průvodce do kapsy

04.05.2016

Rodina kapesních průvodců Lingea/Berlitz se rozrostla o další destinace.

Ocenění portálu nechybujte.cz

06.04.2016

Kolektiv autorů portálu pro češtinu nechybujte.cz obdržel medaili MŠMT

A další nové slovníčky!

17.03.2016

Vydali jsme pro Vás nové slovníčky!

Novinky! Hindština a indonéština

15.03.2016

Rodina konverzací Lingea se opět rozrostla

Ocenění pro publikaci Jazyky světa

01.03.2016

V rámci soutěže „Slovník roku“, kterou pořádá Jednota tlumočníků a překladatelů získala kniha první cenu.

Přestupný rok

22.02.2016

Letos si po čtyřech letech zase užijeme den navíc. Využijete jej k něčemu mimořádnému?

Komunikujete se zahraničím?

19.01.2016

Zlepšete svou obchodní angličtinu, němčinu nebo francouzštinu...

Novinka! Jazyky světa

13.01.2016

Nejucelenější publikace z oblasti lingvistické antropologie na českém trhu

Thajsko a thajština

13.01.2016

Poznejte Thajsko s naším průvodcem a konverzací.

Zábavná angličtina pro děti

18.12.2015

Zábavný a interaktivní úvod do světa angličtiny pro naše nejmenší.

Nový překladový nástroj Lingea

13.11.2015

Víte, čím se liší náš nástroj od ostatních CAT nástrojů?

Novinky na nechybujte.cz

09.10.2015

Právě jsme spustili novou verzi portálu o češtině.

Jak se odreagovat s Kubou?

06.10.2015

Chcete mít pohodovou náladu a veselé rozpoložení do podzimních dní?

Nová pobočka v Srbsku

15.09.2015

Slovníky Lingea najdete již v šesti evropských zemích.

Slovníky Lexicon 5 pro zrakově postižené

05.09.2015

Nový skript společnosti Adaptech s.r.o. zpřístupní slovníky Lexicon 5 široké skupině uživatelů.

Norština a nizozemština

19.08.2015

Novinky! Řada šikovných slovníků se opět rozrostla.

Lexicony 5 a Windows 10

07.08.2015

V těchto dnech uvádí společnost Microsoft na trh nový operační systém Windows 10.

Procestujte svět s novými průvodci Lingea!

16.06.2015

Opět nastává doba dovolených, proto jsme pro vás připravili nové tituly v naší řadě Inspirace na cesty. Chcete-li navštívit Petrohrad, Norsko, ...

Vylepšený HandyLex pro Android

11.06.2015

Vylepšená aplikace HandyLex pro operační systém Android nyní na Google Play

Hlasujte pro slovníky HandyLex v anketě Mobilní aplikace roku 2015

19.05.2015

Věříme, že jste s HandyLexy spokojeni, proto bychom vás rádi požádali, abyste pro ně nyní hlasovali.

V nabídce máme již 50 průvodců!

06.05.2015

Právě vychází padesátý zcela aktuální průvodce Berlitz. Průvodce si u nás můžete pořídit v knižní nebo elektronické podobě

Nové konverzace pro gruzínštinu, islandštinu a mongolštinu

16.04.2015

Lingea právě vydala nové konverzační příručky se slovníkem a gramatikou pro další jazyky.

Lingea se účastní významného projektu Health in my language

16.04.2015

Lingea se účastní významného jazykového projektu, jehož koordinátorem je prestižní Edinburská univerzita. Projekt je

Ministerstvo školství doporučuje nechybujte.cz

24.03.2015

Největší portál o češtině nechybujte.cz získal doporučení Ministerstva školství