Nejlepší destinace v Itálii pro vaši dovolenou

Už jste někdy byli v Itálii? Velká část z vás pravděpodobně ano. A pokud ne, vřele ji k návštěvě doporučujeme. Itálie má zvláštní kouzlo, které je slovy těžko popsatelné. Země je neuvěřitelně rozmanitá. Najdete tu nádherné pláže s dokonalým servisem, ale také ospalé venkovské kraje. Můžete si užívat zábavy nebo se oddat nicnedělání u moře. Vychutnáte si i turistiku v horách, sjíždění divokých řek či poklidné poznávání měst a městeček. V každém případě se můžete těšit na gastronomické zážitky, italská kuchyně je proslulá. Itálie je také zemí temperamentních Italek, které mají cit pro módu v krvi. Není od věci se trochu inspirovat.

Naplánujte si svou dovolenou předem.

Historické památky jsou tu doslova na každém kroku. Které z velkých měst vás láká nejvíce? Starověký Řím, renesanční Florencie, romantické Benátky, svérázná Bologna, zasněná Verona, divoká Neapol nebo snad módní ikona Milán? Anebo si raději vychutnáte poklidné dny pod toskánským sluncem, v Apulii, na Sardinii nebo Sicílii? Ať se rozhodnete jakkoli, průvodce Lingea vám pomohou užít si dovolenou opravdu naplno. Doporučí nejzajímavější místa a poradí, jak si pobyt co nejvíce užít. Vybírat můžete z 28 průvodců.

Odhalte skryté krásy Itálie.

Velký průvodce nabízí podrobné informace o Itálii, velkolepé fotografie a spoustu zajímavostí. Představí atmosféru jednotlivých míst a možná pomůže s rozhodnutím, kam se vydat letos. Nadšení motoristé ocení novinku Itálie autem.

Itálie Itálie autem

Vracíte se do Itálie opakovaně?

Průvodce Poznejte vám umožní pojmout letošní dovolenou aktivněji. Na konkrétních trasách nahlédnete do všech zákoutí a odhalíte skryté poklady, které by vám jinak mohly uniknout. Každá trasa je zobrazená na mapce v knize a také na podrobné rozkládací mapě.

Benátky    FlorencieItalská jezeraŘímSicílie

Patříte-li k milovníkům zážitkové turistiky, volte průvodce Víkend. Poradí, jak si pobyt maximálně užít a co všechno vyzkoušet. Poznáte nezapomenutelnou atmosféru a užijete si zdejší společenský život. Pro návštěvníky Říma, kteří si hlavní památky už prošli, nabízíme ještě speciální publikaci Zažijte. Podívejte se na tuto neobyčejnou metropoli novýma očima.

Benátky  Janov  Milán  Řím  Toskánsko    Řím

Chystáte se jet poprvé nebo jen na krátký pobyt?

Hodit se vám budou průvodce TOP 10 se skvělými tipy na aktivní dovolenou a poznávání destinace z různých úhlů pohledu. Nebo praktický kapesní průvodce s přehledem toho nejlepšího. Oceníte jej při toulkách městem nebo jako zdroj inspirace pro výlety. Vejde se pohodlně do batůžku nebo kabelky.

BenátkyFlorencieŘímSicílie

Apulie Bologna Italská jezera Milán Sicílie Toskánsko
Benátky Florencie Neapol Řím Sardinie 


Krásné a vydařené léto přeje

Lingea