Řím - Zažijte

Řím - Zažijte

Zážitkový průvodce pro cestovatele, kteří hlavní památky Říma už viděli. Nabízí 100 tipů a doporučení, která místa navštívit a co podniknout, podle zájmů a nálady. Ponořte se do bohaté historie, užijte si relaxaci, nakupování i skvělou kuchyni. Řím je právem považován za jednu z nejromantičtějších světových destinací. 

ISBN: 978-80-7508-298-5
vazba: šitá flexovazba, obal lesklé lamino
EAN: 9788075082985
formát: 110 x 165 mm
stran: 176
hmotnost: 272 g
edice: 1
vydání: 12. 6. 2017
ebook format: epub
ebook kód: 9788075083418
Obsah
  • 100 tipů, jak zažít něco neobvyklého.
  • Doporučení, která místa navštívit a co podniknout podle vašich zájmů a nálady.
  • Přehledné mapky celého města, plánek metra a rady v Tipech A-Z.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Užijte si originální prázdniny v Římě. Tento zážitkový průvodce Římem pro zkušené cestovatele nabízí netradiční tipy a doporučení.

Římané po dlouhou dobu považovali své město za Caput Mundi – hlavní město světa. I když dnes možná není římský vliv tak dalekosáhlý jako kdysi, historické monumenty jsou stále stejné jako v minulosti. Naleznete tu nesrovnatelnou nabídku umění a architektury, temperamentní a velkorysé obyvatele, úchvatnou kuchyni, stejně jako světově proslulou kávu a gelato. Avšak 21. století přineslo do tohoto starobylého města také závan svěží moderní atmosféry. 

Dny a večery v Římě je potřeba užívat si naplno. Každou chvíli zde narazíte na nějakou kavárnu, bar, restauraci a náměstí kypící životem. Nenechte si ujít chvíle pohody na šálkem kávy, skvělou zmrzlinu ani romantické večery. Ponořte se do  jeho bohaté historie, obdivujte starověké památky, galerie, moderní architekturu, užijte si nakupování, ale najděte si čas i na příjemné lenošení.

V průvodci najdete 100 tipů a doporučení, která místa navštívit a co podniknout. Určitě si zde najdete to nejlepší a nejzajímavější právě pro vás, podle svých zájmů a nálady. Tak si tedy pobyt hezky užijte!