Česko-italská konverzace

Česko-italská konverzace

Moderní konverzace současné italštiny. Čím více na jih Itálie směřujete, tím hůře se domluvíte anglicky nebo německy. Tuto praktickou konverzaci využijete při komunikaci v restauraci, na nákupech, pomocníkem bude v nečekaných situacích, např. při poruše auta. Součástí kniky je oboustranný slovníček a popis italských kulinářských specialit.

ISBN: 978-80-7508-186-5
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075081865
formát: 95 x 140 mm
stran: 320
hmotnost: 166 g
edice: 4
vydání: 3. 6. 2016
ebook format: epub 1. vyd.
ebook kód: 9788087819982
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění
  • Přepis výslovnosti všech frází
  • 15 stran gramatiky, 15 stran praktických informací o zemi
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Moderní konverzace současné italštiny. Pokud plánujete cestu na Apeninský poloostrov, bude se vám tento praktický pomocník určitě hodit. Čím více na jih směřujete, tím hůře se domluvíte anglicky nebo německy. Italština je pěkný a jednoduchý jazyk, s naší konverzací zvládnete základy poměrně snadno. Součástí kniky je také oboustranný slovníček a popis italských kulinářských specialit. Konverzaci oceníte nejen v restauraci, ale také na nákupech, při komunikaci v hotelu, na letišti nebo v půjčovně aut. Bude se vám také hodit v nečekaných situacích, které vás na cestách mohou potkat.

Konverzace je členěná tematicky a nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, nápisy, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Najdete v ní klasické fráze vhodné do výuky i na cesty, ale také nejnovější slovní zásobu z oblasti internetu a digitálních technologií.