První multimediální slovník češtiny

Nechybujte slovník současné češtiny

Představujeme nový výkladový slovník češtiny, v současné době největší a nejaktuálnější zdroj informací o češtině on-line. Dostupný je na on-line portálu Nechybujte.cz. Funguje na počítači, tabletu i mobilu, a to zcela zdarma a bez registrace.

Multimediální je proto, že v něm najdete text, ilustrativní obrázky a nahrávky výslovnosti, to vše na jednom místě. Kdybychom ho vytiskli ve formátu našich velkých slovníků, měl by 1 600 stran! 

K čemu je výkladový slovník?

Kam nahlédnete, když nevíte, kde se píše y/i nebo s/z? Pravděpodobně do pravidel pravopisu, ať už do on-line nebo tištěné příručky.

Co když si ale nejste jistí významem některých slov? Jak se vyhnout trapnému faux pas? A jak se to faux pas vlastně vyslovuje? Právě v těchto případech sáhněte po výkladovém slovníku, který vás nikdy nenechá ve štychu.

Vyzkoušet slovník zdarma


On-line portál Nechybujte.cz

Portál Nechybujte.cz je spolehlivý zdroj informací o českém jazyce na internetu a největší i nejaktuálnější multimediální portál o češtině on-line. Responzivní design zajišťuje komfortní používání na různých zařízeních, od počítačů po mobilní telefony. Všechny zdroje na Nechybujte.cz jsou dostupné zdarma a bez nutnosti registrace.

Zajímá vás více? Podívejte se na kompletní přehled všech výhod a funkcí portálu Nechybujte.cz.