Milán a jezera - TOP 10

Milán a jezera - TOP 10

novinka

To nejlepší z Milána a okolí. Průvodce představí hlavní památky a zajímavosti, odhalí nejlepší módní domy, restaurace, sportovní a zábavní aktivity, festivaly... Doporučí vždy 10 nejlepších tipů v dané kategorii, každý itinerář má vlastní mapu. Průvodce oceníte pro jeho skladný formát plný nejdůležitějších informací, fotografií a rozkládací mapu.

ISBN: 978-80-7508-629-7
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, matné lamino
EAN: 9788075086297
formát: 100 x 191 mm
stran: 160
hmotnost: 252 g
edice: 1
vydání: 7. 6. 2022
Obsah
  • Výběr 10 NEJ pro každou příležitost: památky, muzea, módní domy, gastronomie, zábava, výlety do přírody
  • Itineráře: 2 dny v Miláně, 4 dny v Miláně a okolí, oblast po oblasti. Perfektní tipy pro každého
  • Přehledné mapy pro každou oblast a vložená mapa, se kterou se nikde neztratíte
  • Rady kde se ubytovat, jak cestovat, italské fráze a pozdravy
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce po Miláně a okolí z edice TOP 10 přináší perfektní tipy pro každého. Najdete zde to nejlepší ze všeho, co destinace nabízí. Různorodé tipy, co podniknout, včetně nápadů, jak ušetřit, jak se vyhnout davům nebo kam zajít za romantikou. Oceníte i poznávací trasy, díky kterým v krátkém časovém úseku poznáte řadu památek a zajímavých míst. Díky příjemné grafice, inspirativním fotografiím a podrobným mapám tento průvodce představuje nepostradatelného cestovního společníka do kapsy. Vychutnejte si knihu i návštěvu Milána!

Protože většina z nás se chce na dovolené také bavit, přichází kniha s dalšími tipy – malebné vilky a zahrady, klidná místa mimo vyšlapané stezky, vyhlášené podniky, kde se skvěle najíte i nejvyhledávanější místa, kde to žije dnem i nocí. Průvodce doporučuje výběr 10 NEJ, ať už se jedná o památky, muzea, sportovní aktivity, procházky a výlety, dětské atrakce, kulinářské speciality, bary, módní domy, nakupování nebo festivaly a akce. V každé kapitole je 10 inspirativních tipů vyznačeno na mapě a doplňují je fotografie. Pořadí v seznamech TOP 10 nevyjadřuje hierarchii kvality ani popularity. Všech 10 položek je přibližně na stejné úrovni.

Další část knihy popisuje oblast geograficky. Milán je rozdělen na tři části (historické centrum, severní a jižní Milán), oblast jezer na čtyři (jezero Maggiore, Komské, Gardské, menší jezera a města ). I zde nabízí každá kapitola TOP 10 památky i zážitky. Určitě oceníte samostatné mapky pro každou oblast. A konečně v závěru najdete praktické turistické rady (příjezd, cestování, ubytování) a tři stránky základních italských slovíček a frází s výslovností.

Velkou předností průvodce Top 10 je skladný formát plný těch nejdůležitějších informací a TOP 10 tipů pro každou příležitost. S orientací po Miláně a okolí vám pomohou mapy na vnitřních stranách obálky a podrobnější rozkládací mapa vložená v kapsičce.  Umístění památky, obchodu nebo restaurace najdete podle souřadnic. S cestováním pomůže schéma milánského metra a trasy trajektů na jezerech. 

Kniha pomůže sestavit optimální program dovolené všem, podle zájmů, nálady nebo rozpočtu. Věříme, že vám bude na cestách užitečným společníkem.