Czech phrasebook, 2. vydání

Czech phrasebook, 2. vydání

Konverzace češtiny pro cizince se znalostí angličtiny pomůže všem domluvit se česky v běžných situacích na cestách a při pobytu u nás. U všech vět je uvedena výslovnost. This phrase book will enable foreigners to make themselves understood both in everyday as well as in emergency situations and to efficiently communicate with Czech natives. The emphasis is on practical communication, clear arrangement and ease of reference.

ISBN: 978-80-7508-291-6
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075082916
formát: 95 x 140 mm
stran: 320
hmotnost: 164 g
edice: 2
vydání: 10. 8. 2017
Obsah
  • 320 stran, 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech, 6 000 hesel ve slovníku
  • Přepis výslovnosti všech frází v podobě srozumitelné pro cizince se znalostí angličtiny
  • 15 stran gramatiky, 13 stran praktických informací o ČR, doporučení a upozornění
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato konverzace češtiny pomůže cizincům hovořícím alespoň trochu anglicky domluvit se česky v běžných i nouzových situacích na cestách a při komunikaci s českými mluvčími. Při tvorbě publikaci jsme kladli důraz na praktickou aktivní komunikaci, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Všechny věty obsahují jednoduchý přepis výslovnosti, který je speciálně vytvořen pro mluvčí se znalostí angličtiny. Naše příručka tedy cizincům pomůže správně vyslovovat česky i porozumět mluvenému slovu. Kniha obsahuje také slovník a přehled gramatiky.  Jinou podobnou konverzaci u nás pravděpodobně neseženete.

This phrase book will enable foreigners to make themselves understood both in everyday as well as in emergency situations and to efficiently communicate with Czech natives. The emphasis is on practical and active communication, clear arrangement and ease of reference. The phrase book also contains easy to understand and simple phonetic transcription to help foreigners pronounce Czech phrases fluently. This phrase book includes also dictionary and grammar overview.