Francouzsko-český česko-francouzský kapesní slovník, 5. vydání
Připravujeme

Francouzsko-český česko-francouzský kapesní slovník, 5. vydání

delivery car

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč

delivery package

Doručujeme
po celém Česku i zahraničí

delivery arrow

Zboží můžete vrátit
do 14 dní bez udání důvodu

Slovník menšího rozsahu a formátu určený pro začátečníky. Obsahuje i přehled gramatiky a základní konverzaci.

Přehledný a poměrně objemný kapesní francouzský slovník, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné francouzštiny. Oceníte ho na cestách, v práci i při studiu jazyka. Pomůže Vám domluvit se v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat ve francouzštině.

34 000 hesel, 42 000 významů, 2 500 frází

Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste ve slovníku našli nejčastěji užívaná slova a obraty, spisovné i nespisovné. Místo mnohých zastaralých výrazů náš slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů rozšířených v poslední době, např. z oblasti internetu a digitálních technologií. Aby se vám se slovníkem pracovalo co nejlépe, obsahují hesla kromě samotných překladů i další doplňující informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Ustálené obraty, příklady a vazby zase napoví, jak slovo nebo slovní spojení nejlépe užít ve větě. 

Konverzace, fráze a přehled gramatiky

V přílohách najdete přehled gramatiky a konverzaci zaměřenou na obvyklé situace, např. na cestování, stravování, hledání ubytování, vyplňování dotazníků, nákupy nebo třeba časté veřejné nápisy. V tomto francouzském kapesním slovníku s konverzací a gramatikou tak máte k dispozici v podstatě vše, co potřebujete pro běžnou komunikaci ve francouzštině.

Orientační mapky a důležité kontakty

V kapesním slovníku nelaznete orientační mapky evropských frankofonních zemí se základními údaji i mnoho dalších užitečných informací – kontakty na české ambasády v zahraničí i krizová telefonní čísla .

Bibliografické údaje

ISBN978-80-7508-994-6
Vazbaměkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN9788075089946
Formát85 x 118 mm
Stránky832
Vydání5
Vydánočerven 2024
  • 99 % zboží skladem
  • 500+ titulů
  • 54 jazyků
  • 27 let zkušeností