Česko-japonská konverzace

Česko-japonská konverzace

novinka

Moderní konverzace japonštiny se slovníkem a gramatikou. Využijete ji při komunikaci v restauraci, na nákupech, v hotelu nebo při poznávání památek, pomocníkem bude v nečekaných situacích. Všechny fráze jsou opatřeny přepisem výslovnosti. Kniha obsahuje také popis místních kulinářských specialit a tipy na hlavní zajímavosti.

ISBN: 978-80-7508-773-7
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075087737
formát: 95 x 140 mm
stran: 336
hmotnost: 170 g
edice: 4
vydání: 15. 7. 2022
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění, přepis výslovnosti všech frází
  • 15 stran gramatiky, 13 stran praktických informací o Japonsku
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Podrobné informace

Nové vydání moderní konverzace japonštiny se slovníkem a gramatikou. Pokud se do Japonska vydáte s naší konverzací, záhy zjistíte, že porozumět tajuplným znakům ve skutečnosti není tak složité. Díky této příručce se zvládnete dorozumět v nejrůznějších situacích a vaše cestování bude o to radostnější. Všechny fráze jsou opatřeny přepisem výslovnosti.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (základní fráze, číslovky, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, zdraví, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, nouzové situace, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Najdete v ní klasické fráze vhodné do výuky i na cesty, ale také nejnovější slovní zásobu z oblasti internetu a digitálních technologií.

Užitečnou přílohou je oboustranný japonský slovníček s výslovností. Kniha obsahuje také popis místních kulinářských specialit a tipy na hlavní zajímavosti. Zájemcům o japonštinu udělá radost i přehled japonské gramatiky.