Komplet Izrael + Jeruzalém a Tel Aviv

Komplet Izrael + Jeruzalém a Tel Aviv

akce

Praktický komplet pro cestovatele. Najdete v něm velkého průvodce po Izraeli, se kterým poznáte vše, co tato rozmanitá země nabízí. Při návštěvě měst se vám bude hodit zážitkový průvodce Jeruzalém a Tel Aviv a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Izraelci. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Izraelců a jejich životní styl.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet pro všechny milovníky Izraele obsahuje tři knihy. Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je velký obrazový průvodce v pevné obálce. se kterým poznáte to nejlepší z celého Izraele. Při návštěvě měst se bude hodit průvodce Jeruzalém a Tel Aviv s rozkládací mapou a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Izraelci. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Izraelců a jejich životní styl.

Izrael velký průvodce

 + 

Jeruzalém a Tel Aviv - Poznejte

 + Průvodce Izrael VELKÝ
Podrobný barevný průvodce po Izraeli. Každý rok sem proudí turisté, kteří touží načerpat duchovní sílu nebo jen navštívit biblická místa. V Izraeli na Vás také čekají luxusní prázdninové rezorty, životem tepající města, vysoké hory se sněhovou pokrývkou, spalující pouště, jezera nacházející se pod úrovní světových oceánů i zelení porostlé oázy. Krásy a divy Izraelské přírody zaujmou i ostřílené cestovatele. Vybavte se naším průvodcem a poznejte vše, co tato rozmanitá země nabízí.

Průvodce Jeruzalém a Tel Aviv POZNEJTE
Poznejte Jeruzalém a Tel Aviv na 13 prohlídkových trasách. Odhalte to nejlepší z těchto historických měst: posvátná místa největších světových náboženství, fascinující muzea, rozmanité tržnice, výhled z Olivetské hory, jedinečnou kuchyni, výlet do Betléma, koupání v Mrtvém moři a mnoho dalšího... U každé trasy najdete podrobný popis, časovou náročnost a mapku. Určitě oceníte i podrobnou rozkládací mapu a užitečné výrazy v hebrejštině.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Izraelci
Nový zábavný průvodce povahou Izraelců vám nabídne fakta i zajímavosti o jejich každodenním životě, abyste s nimi snadněji navázali kontakt. Dozvíte se, jací Izraelci jsou, jak se baví, jak funguje izraelská rodina a společnost vůbec, pochopíte lépe jejich národní identitu, zvyky a tradice i smysl pro humor. V knize se ovšem dočtete mnohem více...