Komplet Kréta TOP 10 + řečtina

Komplet Kréta TOP 10 + řečtina

akce

Praktický komplet pro milovníky Kréty. Obsahuje průvodce s podrobnou vloženou mapou, který nabízí to nejlepší z celého ostrova. Na cestách se bude hodit řecká konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Řekové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Řeků a jejich životní styl.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet pro všechny milovníky Kréty obsahuje tři knihy v měkké obálce. Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Hlavní knihou kompletu je zážitkový průvodce s podrobnou mapou, který vám představí hlavní památky a zajímavosti ostrova. Na nákupech a v restauraci se bude hodit řecká konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Řekové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Řeků a jejich životní styl.

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Řekové?Kréta TOP 10
Průvodce přináší to nejlepší z Kréty. Představí hlavní památky a zajímavosti, odhalí bohatou mytologii, přírodní krásy, pláže, taverny, festivaly, trhy... Doporučí vždy 10 nejlepších tipů v dané kategorii, každý itinerář má svou mapu. Průvodce TOP 10 oceníte pro jeho skladný formát plný TOP informací, fotografií a podrobnou vloženou mapu Kréty.

Česko-řecká konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace řečtiny
vám bude užitečným pomocníkem. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rohy.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Řekové
Zábavný průvodce povahou Řeků netradiční formou popisuje jejich životní styl a zvyklosti. Řekové se dokážou bavit i za takových okolností, které by kohokoli jiného uvrhly do nejhlubších depresí. Jejich základním životním cílem je užít si, žít pohodlně teď a tady. Řek dokáže za hostinu rozházet měsíční plat a zbytek měsíce stráví bez jediného haléře, ale se spokojeným úsměvem na tváři. V knize se zábavně dočtete mnohem více o každodenním životě a povaze Řeků, abyste je lépe pochopili a snadněji s nimi navázali kontakt. Nechte se inspirovat a objevte řeckou duši!  To vše vážně i humornou formou.