Komplet Londýn + angličtina

Komplet Londýn + angličtina

akce

Praktický komplet pro pobyt v Londýně. Obsahuje průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými vycházkovými trasami, na kterých poznáte nejzajímavější místa Londýna. Na nákupech se bude hodit anglická konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Angličané. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Angličanů a jejich životní styl.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet na cesty do Londýna obsahuje 3 knihy. Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je turistický zážitkový průvodce pro cestovatele se 100 tipy a doporučeními, která místa navštívit a co podniknout. Na nákupech se bude hodit anglická konverzace s výslovností a ve chvílích volna se pobavíte nad stránkami knížky Jací jsou Angličané. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Angličanů a jejich životní styl.  

 + 

 + 

Průvodce Londýn ZAŽIJTE
Zážitkový průvodce pro cestovatele, kteří hlavní památky v Londýně už viděli. Nabízí 100 tipů a doporučení, která místa navštívit a co podniknout, podle zájmů, nálady nebo aktuálního počasí. Popisuje podrobněji hlavní čtvrti, najdete zde také mapky celého města a praktické informace na cesty v Tipech A-Z.

Česko-anglická konverzace se slovníkem a gramatikou
Nové vydání oblíbené konverzace na cesty.  Na 352 stranách najdete 120 témat, oboustranný slovníček, přehled gramatiky a řadu užitečných informací včetně anglických měrných soustavách. U každé fráze a slovíčka je uveden zjednodušený fonetický přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Tuto praktickou konverzační příručku oceníte na cestách i při studiu angličtiny.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Angličané
Zábavný průvodce anglickou povahou vážně i nevážně představuje jejich životní styl. Dozvíte se, jací opravdu jsou, co je pro ně důležité, jak se baví, jak funguje anglická rodina, škola a společnost. Angličané jsou velmi svérázný národ, což dokládá i specifický anglický humor. Přečtěte si fakta i zajímavosti o jejich každodenním životě, abyste je lépe pochopili a snadněji s nimi navázali kontakt.