Konspirační teorie

Konspirační teorie

Jamie King

V knize naleznete spoustu zajímavých informací a spekulací v podobě přehledu těch nejděsivějších i nejpodivnějších konspiračních teorií. Kniha předkládá překvapivá vysvětlení mnoha kontroverzních témat a historických událostí. Ať už jste milovníky konspirací, nebo nevěříte ani jediné, tato kniha vás určitě zaujme a pobaví. 

ISBN: 978-80-7508-733-1
vazba: měkká lepená vazba, matné lamino
EAN: 9788075087331
formát: 129 x 198 mm
stran: 320
hmotnost: 244 g
edice: 1
vydání: 22. 2. 2022
Obsah
  • Přehled největších záhad, komplotů a konspirací v historii lidstva.
  • 118 příběhů podaných zábavně a čtivě.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Ať už jste skeptici, pochybovači, nebo zapřísáhlí milovníci konspiračních teorií, v této knize určitě najdete mnoho zajímavého i zábavného. A nezapomeňte. To, že jste paranoidní, ještě neznamená, že po vás nejdou...

Kniha předkládá překvapivá vysvětlení mnoha kontroverzních témat a historických událostí. Můžete si zde mimo jiné přečíst o takových záhadách jako:

  • rostoucí počet lidí, kteří věří, že Země je placatá,
  • neobjasněné zmizení letu MH370,
  • nejasnosti obklopující zabití Usámy bin Ládina,
  • záhadné okolnosti smrti Bruce Leeho,
  • souvislosti pandemie Covid-19 a spuštění sítě 5G v Číně.


Konspirační teorie nejsou nic nového. Provázely stěžejní okamžiky vývoje civilizace a potýkáme se s nimi i dnes. Ovlivňují způsob, jakým uvažujeme a jak fungují naše vzorce chování. Lze samozřejme namítnout, že posedlost konspiračními teoriemi pouze dokládá šílenou paranoiu, která je v dnešní společnosti velice hojná. Mnoho zvěstí o spiknutích je jednoduše zavrhováno jako paranoia a velká část z nich také paranoidní skutečně je. Historie ale velmi často prokázala, že politici i byrokraté lžou. Pokud budeme slepě věřit všemu, co nám je předkládáno, pravda nikdy nevyjde najevo.

Ať už jste milovníky konspirací nebo nevěříte ani jediné, nad stránkami této knihy se určitě pobavíte.