Programátor

Hledáme šikovné programátory a programátorky do našeho brněnského vývojového týmu. Uplatnění máme pro ostřílené borce i juniory. Vyvíjíme jazykové, překladové a řečové technologie a nasazujeme je v aplikacích, které lidem usnadňují život. Používáme k tomu nejen metody strojového učení, ale i rozsáhlé slovníky a databáze či konzultace lingvistů. Pracovat u nás můžete na plný nebo částečný úvazek.

Můžete se u nás věnovat například:

Požadujeme především:

Nabízíme:

Výhodou pro přijetí jsou:

Lingea

Lingea je technologická firma soustředící se na jazykové, překladové a řečové technologie a jejich využití. Vyvíjí jak nástroje a aplikace, tak i data pro ně. Disponuje bohatým portfoliem jazykových dat a nástrojů a schopností je efektivně vytvářet a zpracovávat. Náš interdisciplinární tým programátorů a lingvistů pracuje na českých i celosvětových inovativních projektech, které často nemají svým rozsahem a kvalitou ve světě či ČR obdoby. S předními českými a evropskými univerzitami spolupracujeme na řešení několika českých i evropských projektů zaměřených na zpracování jazyka, řeči a strojový překlad. Kromě centrály v ČR má Lingea pobočky na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Srbsku, zákazníky pro naše technologie ale máme i v USA a Asii.

Pokud Vás nabídka zaujala, napište nám na: jobs@lingea.cz, přiložte životopis a informaci, co umíte a co byste rádi dělali.