Tajemství Antarktidy a jedovatých tvorů

Rozsviťte jiskru zvědavosti ve svých dětech a otevřete jim dveře do světa plného dobrodružství a objevů! Letos na jaře jsme vydali dvě nové knihy pro malé objevitele. Naše tituly poskytují nejen zábavu, ale podporují také učení a rozvoj. Nechejte své děti vstoupit do světa dobrodružství, objevů a učení. Knihy jsou to cennými průvodci na cestě v jejich osobním růstu.
Díky velkorysým ilustracím a poutavým příběhům se vaše děti stanou nedílnou součástí každé stránky, kde se ocitnou tváří v tvář fascinujícím světům. Naše knihy představují unikátní kombinaci vzrušujících textů a živých obrázků, které zapojují smysly a rozvíjejí fantazii.
Antarktida

Antarktida

Velkoformátová obrázková kniha o zázračném světu Antarktidy. Objevte jižní pól a jeho přírodní zázraky, seznamte se s prací vědců, životem na základnách a historií prvních objevitelů. Poznejte nejbouřlivější moře na světě i zvláštní zvířata, které v těchto vodách žijí.

To mě zajímá

Jed

Jed

Zábavný a krásně ilustrovaný přehled jedovatých tvorů v živočišné říši. Málokdy se podaří zpracovat tak výjimečné téma s takovou důkladností a zároveň hravou formou. Prozkoumejte tuto mrazivou sbírku zvířat a odhalte jejich úžasné jedové strategie!

To mě zajímá

Obě tyto knihy přinášejí nejen zábavu, ale také příležitost pro děti objevovat nové informace, rozšiřovat své znalosti a rozvíjet zájem o přírodu a svět kolem sebe. Ať už se vydají do ledových krajin Antarktidy nebo do světa jedovatých tvorů, čeká je dobrodružství plné poznání a nadšení.

Věděli jste, že jsme vydali i další knihy pro dětské čtenáře? Prohlédněte si naši nabídku nových řad za poznáním přírody, techniky a historie. Zvláštní pozornost věnujeme i duševnímu zdraví dětí.

Vaše Lingea