Nové průvodce národní povahou

Letos jsme pro vás připravili zcela novou řadu průvodců. Po publikacích věnovaných zahraniční zážitkové turistice, aktivnímu odpočinku i poznávání památek jsme se zaměřili na obyvatele a jejich zvyklosti. Rádi představujeme prvních šest průvodců povahou Italů, Izraelců, Japonců, Poláků, Rusů a Skotů. Každý z autorů vytvořil jedinečný portrét svého národa a své země vážně i humorně. Seznamte se se všemi a objevte zajímavé kulturní i povahové rozdíly :)

Průvodce nabízejí svěží a neotřelý způsob, jak nahlédnout do hlubin lidské duše jednotlivých národů. Poznáte jejich povahu a mentalitu, dočtete se o jejich zvyklostech, zásadách, charakteru a temperamentu. Zjistíte, co je pro ně důležité, čím žijí a jak sami na sebe pohlížejí. Kniha se převážně nevážně věnuje také stolování, kultuře, rodině i škole, představuje náhled do cizího jazyka i specifický humor. Některým pasážím se určitě zasmějete, jiné vás možná překvapí a třeba i přinutí k zamyšlení.

Průvodce národní povahou ocení turisté, kteří chtějí před cestou na dovolenou pochopit tradice a zvyky obyvatel. Hodit se budou i všem, kdo s těmito lidmi komunikují obchodně a chtějí se připravit na bezproblémovou schůzku. A určitě zaujmou všechny milovníky pestrosti a rozmanitosti jazyků, kultur a našeho světa vůbec.

Jací jsou?

Jací jsou?Jací jsou?Jací jsou?Jací jsou?Jací jsou?

Prohlédněte si ukázky z připravovaných titulů, stačí kliknout na obálku vybraného titulu. A to samozřejmě není všechno… už nyní připravujeme další sadu průvodců, kde se mimo jiné dozvíte, jací skutečně jsou Francouzi, Norové či Řekové.