Nová řada průvodců POZNEJTE

Rádi bychom Vám představili naši zcela novou řadu průvodců „Poznejte“. Jedná se o moderně koncipované tituly s odolnou šitou vazbou, citlivým grafickým zpracováním v atraktivním designu, rozkládací mapou a především se zcela aktuálními informacemi.

V každém průvodci naleznete nejméně 14 nebo až 20 nejlepších prohlídkových tras, které Vás dokonale seznámí s ­daným místem. Všechny trasy jsou názorně vyznačeny u popisu na mapě na vnitřní straně obálky a rovněž i na velké rozkládací mapě! Z navržených tras si vybere každý. Zájemce o architekturu, umění, gastronomii, večerní život, rodiny s dětmi a i ti, co rádi nakupují. Další předností těchto průvodců je kvalitní a čtivý překlad a spolehlivé jazykové přílohy, kde najdete užitečné fráze a slovíčka.

Průvodci „Poznejte“ odhalí tak to nejlepší, co skýtají jedinečná města, regiony či země. Díky praktickým radám můžete poznat místní kuchyni a dozvědět se, kam vyrazit za nákupy, zábavou i oddechem. Můžete vyzkoušet pečlivě vybrané restaurace, bary a­ hotely. Nyní Vám z této řady představujeme prvních šest titulů. Více informací o vybraném průvodcí získáte po kliknutí na jeho obálku.