Japonsko plnými doušky

Nová výpravná obrazová publikace představuje Japonsko z mnoha stran. Moudrost a nadčasové tradice se zde snoubí se všemi vymoženostmi moderní doby a s optimistickým výhledem do budoucna. Japonsko oplývá i rozmanitou malebnou krajinou. Existuje bezpočet důvodů, proč se do této okouzlující země zamilovat. 

Na každé dvojstránce najdete fakta a inspirace doplněné fotografiemi, které vás chytí za srdce. Objevíte kaleidoskop zcela různorodých radostí – pokocháte se prchavou krásou třešňových květů, zúčastníte se rušné letní slavnosti, vychutná­te si rituální čajový obřad, zazpíváte si svou oblíbenou píseň při karaoke nebo se ponoříte do horkých pramenů onsen s výhledem na horu Fudži. Užijete si noční města prozářená neony, starobylé tradice, moderní architekturu i japonskou kuchyni. Poznáte japonský životní styl, způsob hledání duševní rovnováhy a možná zde najdete svou vlastní cestu ke štěstí.

Tato novinka se objeví na knižních pultech v polovině března, ale těšit se na ni můžete už teď. Věříme, že se vám bude líbit, ať už plánujete cestu do Japonska nebo se o japonskou kulturu jen zajímáte.