Obsáhlé slovníky asijských jazyků

Vývoj běží na plné obrátky, neustále rozšiřujeme naši nabídku slovníků knižních i on-line. Jednou ze žhavých novinek jsou velké a zcela aktuální slovníky pro 3 světové jazyky: čínštinu, japonštinu a vietnamštinu. Těmito jazyky mluví více než jeden a půl miliardy lidí a kdo některou z těchto zemí navštívil, dobře ví, že pouze s angličtinou v mnoha situacích nevystačí. Pokud chcete v dané zemi pracovat nebo s místními firmami obchodovat, dobrá znalost jazyka je téměř nutností.

Pro japonštinu jsme před dvěma roky vydali velký knižní slovník. Práce na něm však pokračuje dále a v tuto chvíli nabízíme o 25 % větší rozsah v elektronické podobě, tedy i s mnohem snadnějším vyhledáváním. V případě čínštiny všichni ocení možnost zadávat nejen čínské znaky, ale i hesla v přepisu pinyin, tedy foneticky. Velký slovník pro vietnamštinu ocení taktéž spousta uživatelů, vzhledem k silné vietnamské menšině u nás.

Všechny slovníky jsou oboustranné, v každém z nich najdete dohromady více než 70 000 hesel a obratů. Součástí balíčku je i konverzace se spoustou praktických vět a užitečné slovní zásoby pokrývající více než 80 různých témat. V případě čínštiny a japonštiny můžete čerpat informace z podrobné gramatiky, a to vše za jednu cenu, která začíná na 149 Kč za 2 měsíce. Roční předplatné pak stojí 590 Kč. Tak na co ještě čekáte? :-)

slovniky-jp.png (89 KB)  slovnik  gramatika  slovnik  slovniky-jp.png (89 KB)  slovniky-cn.png (299 KB)  slovniky-jp.png (89 KB)  slovniky-jp.png (89 KB)

Přehled balíčků pro asijské jazyky najdete na stránce https://slovniky.lingea.cz/review úplně dole.