Procestujte svět s novými průvodci Lingea!

Opět nastává doba dovolených, proto jsme pro vás připravili nové tituly v naší řadě Inspirace na cesty. Chcete-li navštívit Petrohrad, Norsko, Lisabon, Hongkong, Helsinky, Austrálii či Paříž nebo zajet jen tady „za roh“ do Budapešti, neváhejte a sáhněte po našich nových průvodcích!

Průvodce Lingea vám pomohou poznat téměř 50 destinací po celém světě. Kromě kapitol popisujících zajímavá místa zde naleznete mnoho tipů pro sportovní vyžití, volný čas, dovolenou s dětmi a noční život, ale také důležité rady na cestu. Dozvíte se například mnohé o kriminalitě a bezpečnosti v dané lokalitě, kolik zhruba utratíte za pivo, kdy jsou státní svátky a co to pro vás znamená, jak je to s lékařskou péčí, kde nakoupit jídlo a podobně. V průvodci také najdete kalendář zajímavých akcí, takže si vaši dovolenou můžete naplánovat tak, abyste zažili také nějakou kulturní či jinou událost.

Nevíte, jak si nejlépe naplánovat vše tak, abyste viděli to nejpodstatnější? Na prvních stránkách každého průvodce najdete tip na ideální výlet. Bojíte se vyzkoušet neznámé restaurace? S našimi průvodci nešlápnete vedle. Nevíte, jak se dostanete ke vzdálenější zajímavosti? Poradíme vám tradiční dopravní prostředek, a z pouhého přesunu se tak stane skvělý zážitek! Pokud nevěříte, zkuste se například projet starobylou tramvají v Lisabonu, rikšou v Indii nebo loďkou ve Vietnamu. Potřebujete se domluvit s místními? Nalistujte si stránku se základními frázemi v místním jazyce. Díky nim se vám domorodci budou věnovat ochotněji než ostatním.

Nyní si můžete všechny průvodce řady Inspirace na cesty koupit i jako e-book a stáhnout si je jednoduše do mobilu či tabletu. E-book je levnější než klasická knížka a v mobilu ho budete mít stále při sobě.

Podívejte se na celou naši nabídku na www.lingea.cz/pruvodce a vyberte si svou letošní dovolenou.

Uvítali byste v naší nabídce nějakou další destinaci? Budeme rádi, když nám napíšete na Facebook nebo na info@lingea.cz.

 

 Deset nejzajímavějších míst v každém městě.       Ochutnejte místní lahůdky.      S naším průvodcem se neztratíte.