Velké slovníky pro severské jazyky

Před několika dny jsme na našich stránkách https://slovniky.lingea.cz/ zpřístupnili větší slovníky pro norštinu, švédštinu, finštinu a estonštinu. Tyto slovníky jsou placené, uživatelům však přináší oproti volně dostupným slovníkům spoustu výhod a navíc další velmi užitečné tituly:

  • více než 70 000 hesel, přes 20 000 kolokací a příkladů a cca 150 000 překladů
  • kompletní přehled gramatiky v rozsahu 160 stran (knižní verze stojí 299 Kč)
  • kompletní tabulky tvarosloví
  • konverzaci v plném rozsahu 2600 vět a 1600 slovíček (knižní verze stojí 249 Kč)
  • užití slov (vyvarujte se častým chybám)
  • pro norštinu a švédštinu i unikátní mluvník a v něm cca 15 000 vět (v ceně 399 Kč)

a to vše bez zobrazování reklam!

slovniky-online-norstina1.jpg (91 KB)  slovniky-online-norstina1.jpg (91 KB)  norska-gramatika-online.png (331 KB)  slovniky-online-norstina1.jpg (91 KB)   slovniky-online-norstina1.jpg (91 KB)  slovniky-online-norstina1.jpg (91 KB)

Roční předplatné stojí 490 Kč, můžete si také zaplatit jen 2 měsíce za pouhých 129 Kč. Kompletní přehled balíčků pro jednotlivé jazyky najdete na https://slovniky.lingea.cz/review, od možnosti využívat naplno naši nabídku vás pak dělí jen 2 kroky.

Věříme, že tuto skvělou nabídku ocení především studenti severských germánských a ugrofinských jazyků, protože na jednom místě najdou vše potřebné: rozsáhlý slovník, praktickou gramatiku, konverzaci ve více než 80 tématech a také mluvník pro další rychlý rozvoj slovní zásoby. Vše je dostupné kdykoliv on-line, z PC, mobilu i tabletu. Portál však s výhodou použijí i pokročilí uživatelé či překladatelé, ve všech případech se totiž jedná o jediné existující slovníky většího rozsahu mezi cizím jazykem a češtinou.

Zakoupením placených verzí našich slovníků podporujete jejich další vývoj, za což vám děkujeme,

Vaše Lingea