Vylepšený HandyLex pro Android

Lingea právě nahrála na Google Play vylepšenou aplikaci HandyLex pro operační systém Android.

Vývojáři vyslyšeli přání uživatelů a obohatili vzhled slovníku o čtyři různě barevná schémata. Můžete si tak vybrat barvu podle svého vkusu: oblíbenou modrou, uklidňující zelenou, přehlednou šedou a drsnou černobílou. Nový HandyLex lépe a přesněji našeptává hesla už při jejich zadávání, což umožňuje rychlejší vyhledávání.

Vylepšené našeptávání hesel zrychlí vyhledávání.

Drobné, ale velmi žádané vylepšení, je přidání tlačítka ukončení aplikace. Kromě toho naši programátoři zvýšili stabilitu aplikace přepracováním jádra.

HandyLex obsahuje i morfologické tabulky. Můžete si tak například zjistit, jaký tvar mají vybraná slovesa v minulém čase. Stačí použít ikonu klíče vpravo nahoře.

HandyLex je v současnosti nejpropracovanějším slovníkem do mobilních zařízení na našem trhu. Např. anglicko-český česko-anglický HandyLex Plus obsahuje přes 105 000 pečlivě vybraných hesel, 161 000 významů, přes 105 000 praktických ustálených spojení, kolokací a příkladů. Celkem obsahuje 296 000 překladů! Hesla a významy pokrývají prakticky všechny oblasti současného jazyka, a to jak z obecné, tak z odborné slovní zásoby.

Slovníky HandyLex Plus obsahují i namluvenou výslovnost rodilými mluvčími.

HandyLex je ideální pomocník ke studiu, k debatě s kamarády v cizině nebo na dovolené. Pomůže vám s překladem soukromých i pracovních e-mailů. K použití nevyžaduje připojení na internet, proto ho můžete využít kdekoliv. K dispozici jsou nyní slovníky pro angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a ruštinu. Připravujeme však další jazyky. Většinu z nich, a není jich málo, najdete na on-line portálu slovniky.lingea.cz.

Slovníky HandyLex lze zakoupit, nebo zdarma vyzkoušet, na Google Play.

Budeme rádi, pokud nám na Facebook nebo na e-mail: info@lingea.cz, napíšete své rady a tipy, které přispějí k dalším vylepšením.