Londýn - 2. vydání

Londýn - 2. vydání

Průvodce po Londýně vás seznámí s historií města a nabídne přehled míst a památek, která stojí za návštěvu. To nejzajímavější najdete v Top 10 nabídce. Kniha obsahuje také tipy pro volný čas, praktické rady na cesty a malý slovníček. Užijte si svůj pobyt v Londýně za každého počasí. 

ISBN: 978-80-7508-051-6
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075080516
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 178 g
edice: 2
vydání: 30. 3. 2015
ebook format: epub
ebook kód: 9788075080578
Obsah
  • Vyčerpávající přehled londýnských zajímavostí: Big Ben, Tate Modern, the London Eye a mnohé další.
  • Od nakupování v Knightsbridge po divadla ve čtvrti West End: jak nejlépe využít volný čas.
  • Černá smrt, paláce, pie and mash shops: pomohou vám lépe pochopit Londýn dnešní i minulý.
  • Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce po Londýně vás nejprve seznámí s historií tohoto multikulturního města a poté nabídne rozsáhlý přehled míst, která stojí za návštěvu, ať už se jedná o historické památky, nebo moderní tvář Londýna.

Vyhledejte některé z doporučených restaurací a ochutnejte pokrmy typické pro anglickou kuchyni. V obsáhlém výčtu klubů a barů si můžete vybrat ten, v němž byste chtěli zažít atmosféru nočního londýnského života. Zajisté využijete i mnoho praktických informací o londýnské kultuře, dopravě, o místních zvycích či tipy na ubytování. Publikace obsahuje mapy různých částí Londýna a plánek metra.

Londýn je město s bohatou historií, pestrou architekturou, širokou kulturní nabídkou a velkým mezinárodním politickým, ekonomickým i náboženským vlivem. Je to kosmopolitní místo, kde většinou pocítíte povzbudivě otevřený přístup k obyvatelům a návštěvníkům z různých zemí. Můžete si zde pochutnat na jídlech z různých koutů světa nebo posedět v typicky anglické hospůdce.