Vaše dotazy zodpovíme mezi 8.00 a 16.00 hodinou +420 541 233 160
Gramatika současné slovenštiny

Gramatika současné slovenštiny

delivery car

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč

delivery package

Doručujeme
po celém Česku i zahraničí

delivery arrow

Zboží můžete vrátit
do 14 dní bez udání důvodu

S gramatickými jevy se setkáváme každý den - v práci, ve škole, v obchodech, cestou ve vlaku. Každý z nás se může dostat do situace, kdy si není jist, zda je nějaký slovní tvar správně napsaný. Tehdy nezbývá nic jiného, ​​než sáhnout po jazykové příručce. Jednu takovou vám nyní představujeme. Slovenská gramatika vám poradí při řešení všech běžných gramatických problémů. Formát knihy je praktický, gramatiku tak můžete mít vždy při sobě.

Přestože jde o kapesní vydání, obsah publikace miniaturní není. Najdete zde široce pojatý přehled slovenské gramatiky, který není pouze papouškováním padesát let uležené morfologie slovenského jazyka, ale extraktem z bohatých jazykovědných zdrojů. Autorský kolektiv čerpal z kodifikačních příruček i z bohatého vlastního lexikálního materiálu. Pravidla mluvnice dokresluje množstvím příkladů, poznámek a tabulek. Zvýšená pozornost je věnována problematickým jevům současné slovenštiny.

Gramatiku ocení žáci, kteří si chtějí prohloubit svoje jazykové znalosti. A věříme, že své místo si najde i v domácích knihovnách, na stolech ve firmách a na úřadech, kde bude pomocníkem při práci se slovenským jazykem.

 

Bibliografické údaje

Vazbaměkká, lepená vazba, mřížkové lamino
  • 99 % zboží skladem
  • 500+ titulů
  • 54 jazyků
  • 27 let zkušeností