Italština slovníček

Italština slovníček

Aktualizovaný kapesní italsko-český a česko-italský slovník. Na 640 stranách obsahuje běžně užívanou slovní zásobu současné italštiny a přehled nepravid. sloves. Slovníček oceníte na cestách i při studiu italštiny. Kniha má příjemné kulaté rožky.

ISBN: 978-80-7508-452-1
vazba: měkká, lepená vazba, zaoblené rohy
EAN: 9788075084521
formát: 85 x 118 mm
stran: 640
hmotnost: 202 g
edice: 2
vydání: 10. 3. 2019
Obsah
  • 30 000 hesel
  • Současná slovní zásoba, ideální pomocník na cesty i ke studiu
  • Předložkové vazby a praktické příklady, přehled nepravidelných sloves
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Nově aktualizovný kapesní italsko-český a česko-italský slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné italštiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo jazykovém kurzu. Pomůže vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat.

Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste v něm našli nejčastěji užívaná slova a obraty současné italštiny. Vycházeli jsme z několika italských výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (Zanichelli, Garzanti, Devotino – Mondadori, Treccani aj.) a z důvěryhodných internetových zdrojů. Místo mnohých, dnes již nepoužívaných či zastaralých výrazů vám slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů z poslední doby.

Aby se vám se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě.

Věříme, že Vám slovníček bude užitečným pomocníkem.