Česko-italská konverzace EE

Česko-italská konverzace EE

Kapesní konverzace na cesty do Itálie. Tato knížečka vám pomůže pohotově se dorozumět, i když jste v italštině úplným začátečníkem. Konverzace se zaměřuje zejména na praktickou slovní zásobu související s cestováním. U všech vět najdete přepis výslovnosti. Kniha obsahuje také oboustranný slovníček a doporučení na cesty. Prostě spolehlivý pomocník za skvělou cenu!

ISBN: 978-80-7508-293-0
EAN: 9788075082930
vazba: lepená, měkké lamino
formát: 95 x 140 mm
stran: 192
hmotnost: 100 g
edice: 2
vydání: 10. 5. 2017
Obsah
  • 1 200 vět a frází
  • 800 slovíček v tématech
  • 5 000 hesel ve slovníku
  • Výslovnost
  • Doporučení a upozornění
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato knížka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích, a to i pokud jste v italštině začátečník. Kniha obsahuje přepis výslovnosti italských slov a frází. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete poznávat památky, bavit se ve městě nebo se vydáte do přírody.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný italský slovníček a doporučení na cesty.

Pokud potřebujete podrobnější konverzaci, doporučujeme čtyřbarevnou italskou konverzaci zhruba dvojnásobného rozsahu. Zájemcům o hovorovou  italštinu doporučujeme náš speciální titul, mluvník.