Komplet Peloponés a Athény + řečtina

Komplet Peloponés a Athény + řečtina

akce

Praktický komplet na dovolenou do Řecka, poštovné zdarma s kódem LETO22. Obsahuje průvodce s rozkládací mapou, který nabízí to nejlepší z celého regionu. Na cestách se bude hodit řecká konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Řekové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Řeků a jejich životní styl.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Obsahuje průvodce s rozkládací mapou, který nabízí to nejlepší z celého regionu. Na nákupech a v restauraci se bude hodit řecká konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Řekové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Řeků a jejich životní styl..  

Průvodce

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Řekové?

Průvodce Peloponés a Athény VÍKEND
Aktuální zážitkový průvodce po Peloponésu. Poznejte kultovní místa, kudy kráčela historie. Od Lví brány v Mykénách, stadionu v Olympii, přes divadlo v Epidauru, chrámy v Mystře až třeba po Apollonův chrám v Bassai. Průvodce nabízí to nejzajímavější. Pod klopami obálky najdete rozkládací mapu Athén a silniční sítě Peloponésu včetně známých letovisek.

Česko-řecká konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace řečtiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rohy.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Řekové
Zábavný průvodce povahou Řeků netradiční formou popisuje jejich životní styl a zvyklosti. Řekové se dokážou bavit i za takových okolností, které by kohokoli jiného uvrhly do nejhlubších depresí. Jejich základním životním cílem je užít si, žít pohodlně teď a tady. Řek dokáže za hostinu rozházet měsíční plat a zbytek měsíce stráví bez jediného haléře, ale se spokojeným úsměvem na tváři. V knize se zábavně dočtete mnohem více o každodenním životě a povaze Řeků, abyste je lépe pochopili a snadněji s nimi navázali kontakt. Nechte se inspirovat a objevte řeckou duši! To vše vážně i humornou formou.