Komplet Zakynthos + řečtina

Komplet Zakynthos + řečtina

akce

Praktický komplet na dovolenou, poštovné zdarma s kódem LETO22. V kapesním průvodci najdete tipy na nejzajímavější místa a památky Zakynthosu. Na nákupech a v restauraci se bude hodit řecká konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Řekové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Řeků a jejich životní styl.

Podrobné informace

Balíček pro cestovatele na Zakynthos obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Hlavní částí kompletu je kapesní průvodce, který nabízí nejzjímavější místa a památky ostrova. Na nákupech a v restauraci se bude hodit řecká konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Řekové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Řeků a jejich životní styl.  

Průvodce

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Řekové?

KAPESNÍ Průvodce Zakynthos
Přehledný průvodce vás seznámí s památkami i přírodou Zakynthosu a Kefalonie. Ostrovy mají mnoho společného, Kefalonie je však divočejší a hornatější než zelený Zakynthos. Jistě zde budete mít co obdivovat a strávíte příjemnou dovolenou. Průvodce vám poskytne mnoho cenných rad nejen ohledně stravování, ale i ubytování, místních zvyků, příprav na cestu, aktivit pro děti... Publikace obsahuje mapy ostrovů a vybraných měst a základní slovíčka v řečtině.

Česko-řecká konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace řečtiny
 vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Řekové
Zábavný průvodce povahou Řeků netradiční formou popisuje jejich životní styl a zvyklosti. Řekové se dokážou bavit i za takových okolností, které by kohokoli jiného uvrhly do nejhlubších depresí. Jejich základním životním cílem je užít si, žít pohodlně teď a tady. Řek dokáže za hostinu rozházet měsíční plat a zbytek měsíce stráví bez jediného haléře, ale se spokojeným úsměvem na tváři. V knize se zábavně dočtete mnohem více o každodenním životě a povaze Řeků, abyste je lépe pochopili a snadněji s nimi navázali kontakt. Nechte se inspirovat a objevte řeckou duši! To vše vážně i humornou formou.