Česko-korejská konverzace

Česko-korejská konverzace

novinka

Moderní konverzace korejštiny se slovníkem a gramatikou. Díky této příručce se na cestách dorozumíte a vaše dovolená bude o to pohodovější. U všech vět je doplněn přepis výslovnosti v latince. Kniha obsahuje také popis korejských kulinářských specialit a tipy na hlavní zajímavosti. 

ISBN: 978-80-7508-774-4
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075087744
formát: 95 x 140 mm
stran: 320
hmotnost: 162 g
edice: 3
vydání: 15. 7. 2022
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění
  • Přepis výslovnosti všech frází
  • 16 stran gramatiky
  • 13 stran praktických informací o zemi
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Nové vydání moderní konverzace korejštiny se slovníkem a gramatikou. Pokud se do Koreje vydáte s naší konverzací, záhy zjistíte, že porozumět tajuplným znakům ve skutečnosti není tak složité. Díky této příručce se zvládnete dorozumět v nejrůznějších situacích a vaše cestování bude o to radostnější. Všechny fráze jsou opatřeny přepisem výslovnosti v latince.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (základní fráze, číslovky, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, zdraví, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, nouzové situace, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Najdete v ní klasické fráze vhodné na cesty i do výuky, ale také nejnovější slovní zásobu z oblasti internetu a digitálních technologií.

Užitečnou přílohou je oboustranný korejský slovníček. Kniha obsahuje také popis místních kulinářských specialit a tipy na hlavní zajímavosti. Zájemcům o korejštinu jistě udělá radost i přehled korejské gramatiky.