Soul TOP 10

Soul TOP 10

Průvodce přináší to nejlepší ze Soulu. Představí hlavní památky a zajímavosti, odhalí nejlepší restaurace, kavárny, čajovny, festivaly, obchody a tržiště... Přehledně doporučí vždy 10 nejlepších tipů v dané kategorii, každý itinerář má vlastní mapu. Průvodce TOP 10 oceníte také pro jeho skladný formát a podrobnou vloženou mapu Soulu.

ISBN: 978-80-7508-595-5
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, matné lamino
EAN: 9788075085955
formát: 100 x 191 mm
stran: 128
hmotnost: 234 g
edice: 1
vydání: 30. 3. 2020
Obsah
  • Výběr 10 NEJ pro každou příležitost: historie, památky, turistika, pláže, gastronomie i zábava.
  • Itineráře: 2 dny v Soulu, 4 dny v Soulu, oblast po oblasti. Perfektní tipy pro každého.
  • Přehledné mapy pro každou oblast, plán metra a vložená mapa, s níž se rozhodně neztratíte.
  • Rady kde se ubytovat, jak cestovat, korejské fráze a pozdravy.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Hlavním městem Jižní Koreje je okouzlující megalopole. Je plná starobylých paláců i moderních mrakodrapů a je považována za ráj milovníků jídla i módní centrum. Soul je dnes jedním z hlavních kulturních center Asie. S průvodcem TOP 10 Soul jej snadno prozkoumáte.

Náš průvodce přináší to nejlepší ze všeho, co Soul nabízí, od slavností přes tipy na to nejlepší grilované hovězí ve městě až k tradičním čajovnám. Průvodce je plný užitečných rad, jak při pobytu ve městě ušetřit a jak se vyhnout davům, a nabízí také sedm tras, které je snadné následovat a které jsou koncipovány tak, aby v krátkém čase propojily větší množství památek. Díky inspirativním fotografiím a podrobným mapám tak tento průvodce představuje nepostradatelného cestovního společníka do kapsy.

Průvodce doporučuje výběr 10 NEJ z mnoha oblastí, ať už se jedná o památky, muzea a galerie, paláce, poklady, obchody, vyhlášené restaurace, festivaly nebo výlety do okolí. V každé kapitole je všech 10 inspirativních tipů vyznačeno na mapě a doplňují je fotografie. Pořadí v seznamech TOP 10 nevyjadřuje hierarchii kvality ani popularity. Všech 10 položek je přibližně na stejné úrovni.

Další část knihy popisuje město geograficky. Soul je rozdělen na pět částí (palácová čtvrť, centrum Soulu, Yongsan a okolí, západní Soul a jižní Soul), i zde nabízí TOP 10 památky i zážitky. Určitě oceníte mapy pro každou oblast. A konečně v závěru najdete praktické turistické rady (příjezd, cestování, ubytování) a tři stránky korejských frází.

Velkou předností průvodce TOP 10 je skladný formát plný těch nejdůležitějších informací a různorodých tipů i podrobná vložená mapa Soulu. Kniha pomůže sestavit optimální program dovolené všem, podle zájmů, nálady nebo rozpočtu. Věříme, že Vám bude na cestách užitečným společníkem.