Lexicon 7 Německý lékařský slovník

Lexicon 7 Německý lékařský slovník

Nový oboustranný německý lékařský slovník Lingea Lexicon 7 přináší aktualizovanou a výrazně rozšířenou terminologii ze všech oborů lékařské vědy i praxe se zaměřením na ustálená slovní spojení (nemoci, diagnostika, léčba, anatomie, farmakologie atd.). Aplikace Lexicon 7 se snadno ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy. Slovník je k dispozici jako ESD licence (bez CD). Stáhněte si 30denní verzi z našich stránek a slovník si vyzkoušejte!

ISBN: 978-80-7508-567-2
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
EAN: 9788075085672
formát: download, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
edice: 2019, možnost upgrade
Obsah
  • 41 600 hesel, 15 700 slovních spojení, 89 000 překladů, 17 tematických skupin v režimu učení a zkoušení
  • Nemoci, diagnostika a léčba, anatomie a patologie, farmakologie
Vlastnosti
  • Možnost vkládání vlastních hesel do uživatelského slovníku
  • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy, vyhledávání a zobrazení hesel
  • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, kdekoli uvnitř hesel
  • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Nový oboustranný německý lékařský slovník Lingea Lexicon 7 přináší aktuální ověřenou terminologii ze všech oborů lékařské vědy i praxe se zaměřením na ustálená slovní spojení (nemoci, diagnostika, léčba, anatomie, farmakologie atd.). Aplikace Lexicon 7 se snadno ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy. Slovník je k dispozici jako ESD licence (bez CD). Lexicon 7 běží na operačních systémech Windows, macOS a Linux. Stáhněte si 30denní verzi z našich stránek a slovník si vyzkoušejte. Podmínkou stažení z webu je zřízení uživatelského účtu. 

Aplikace Lexicon 7 umožňuje rychlé a pohodlné vyhledávání slov a slovních spojení. Slova lze vyhledávat v jakémkoli tvaru kdekoli ve slovníku bez nutnosti přepínání mezi němčinou a češtinou. Snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy. Do slovníku můžete vkládat i nová vlastní hesla.

V rámci nastavení parametrů aplikace můžete využívat automatické přebírání textu ze schránky (pop-up) nebo speciální funkcí přebírání textu pod kurzorem (bez kliknutí myší, tzv. mouse-over, jen pro operační systém Windows). Ideální využití této funkce představuje režim mini (překlad slovíčka okamžitě vidíte v malém okně Lexiconu). Nastavit si můžete i jazyk komunikace aplikace (česky, anglicky, slovensky, rusky, italsky nebo španělsky). V příslušném jazyce se zobrazuje také veškerá nápověda.

Praktickou výukovou pomůckou je 17 tematických skupin v režimu učení a zkoušení slovíček. Jedná se o oblasti anatomie (hlava, tělo, orgány, kosti, svaly, tkáně, krev...), léčba (příznaky, nemoci, zranění, postupy, léky) a zdravotnictví (nemocnice, personál, vybavení, obory). Tyto okruhy jsou k dispozici na straně německé i české.

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.