Lexicon 7 Španělský ekonomický slovník

Lexicon 7 Španělský ekonomický slovník

book
Software
Okamžitě ke stažení
1 790 Kč

delivery car

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč

delivery package

Doručujeme
po celém Česku i zahraničí

delivery arrow

Zboží můžete vrátit
do 14 dní bez udání důvodu

Aktuální španělský ekonomický slovník, autorské dílo kolektivu Lingea. Obsažená terminologie pokrývá především oblasti obchodu a podnikání, financí, bankovnictví a pojišťovnictví, účetnictví, marketingu a dalších oborů současné ekonomické praxe. Mnoho odborných slovních spojení ve všeobecných slovnících ani na internetu nenajdete. Rozsah a zaměření slovníku z něj činí zcela ojedinělý titul a nezbytného pomocníka pro všechny, kteří při obchodní komunikaci, korespondenci nebo podnikání potřebují španělštinu. Využijí jej také všichni studenti a učitelé tohoto jazyka. Stáhněte si 30denní verzi a slovník si vyzkoušejte!

Lexicon 7 umožňuje pohodlné překládání. Nabízí fulltextové vyhledávání, můžete tak snadno a rychle hledat ustálená spojení v jakémkoli tvaru kdekoli v rámci celého slovníku (účetní osnova, bankovní převod, bezúročná půjčka, kreditní karta, hospodářský výsledek, daň+přidaná+hodnota, ... ). Inteligentní vyhledávání si poradí i se slovy zadanými jen částečně (*celn*->celní, celně, bezcelní, bezcelně, necelní, celnice, celník) nebo s překlepem (potávka->poptávka). Najde i slova, která nejsou zadaná v základním tvaru (pagamos->pagar). Důsledné použití oborových příznaků u překladů i příkladů vám umožní vybrat ten nejvhodnější ekvivalent. 

Praktickým bonusem slovníku je režim učení a zkoušení, který využijete pro rozšiřování oborové slovní zásoby z řady oblastí (trh, nákup a prodej, propagace, výroba, účetnictví a fakturace, majetek, mzdy, daně, mikroekonomie, makroekonomie, bankovnictví, finance, cenné papíry, podnik...). Můžete si vytvářet vlastní lekce a vkládat do slovníku vlastní hesla.

Lexicon 7 jednoduše spolupracuje i s jinými programy: můžete si nastavit automatické překládání slova vloženého do schránky nebo slova pod kurzorem myši. Ideální využití této funkce představuje režim mini (překlad slovíčka okamžitě vidíte v malém okně Lexiconu). Nastavit si můžete i jazyk komunikace aplikace (česky, anglicky, slovensky, rusky, italsky nebo španělsky). V příslušném jazyce se zobrazuje také veškerá nápověda.

Lexicon 7 běží na operačních systémech Windows, macOS a Linux. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD). Stáhnete si jej z našich stránek, je nutné se registrovat. Jedná se o plnou 30denní verzi, kterou si můžete nezávazně vyzkoušet. Po zakoupení získáte produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete natrvalo. 

Licence Lexicon 7 je časově neomezená. Produktový klíč můžete použít i pro budoucí aktivace, například při přechodu na nový počítač. Automatická aktivace je velmi jednoduchá a zvládne ji i začátečník v IT (základní údaje vyplní v rámci jedné obrazovky).

Licenci Lexicon 7 lze využívat na dvou zařízeních. Slovník tedy můžete nainstalovat na 2 počítače, používat ho například v rámci rodiny. Pokud plánujete pořídit větší počet licencí pro úřad, školu nebo firmu, pošlete poptávku na multilicence@lingea.cz.

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-7508-576-4
EAN9788075085764
Formátdownload, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
Vydání2019, možnost upgrade
  • 99 % zboží skladem
  • 500+ titulů
  • 54 jazyků
  • 27 let zkušeností