Komplet němčina: mluvník a slang

Komplet němčina: mluvník a slang

Akční nabídka: německé tituly pro pokročilejší uživatele zaměřené na vylepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. V kompletu jsou knihy za zvýhodněnou cenu. 

vazba: měkká, lepená vazba, mřížkové lamino
formát: 115 x 165 mm
stran: 592+224
hmotnost: 664 g
edice: 2017
Obsah
  • Mluvník: 1 500 klíčových slov, 16 000 užitečných vět a konverzačních obratů, studijní poznámky.
  • Slang: 12 000 slangových a hovorových výrazů, přehled zkratek na internetu a v SMS.
Galerie
Podrobné informace

Akční nabídka: balíček německých titulů pro pokročilejší uživatele. Pomůže vám vylepšit konverzační schopností a porozumění hovorovému jazyku. Komplet můžete objednat za zvýhodněnou cenu. Knihy expedujeme během dvou pracovních dní.

mluvníkNěmecký mluvník představuje slovník německých vět. Obsahuje klíčová slova a u každého z nich typické obraty ze současné němčiny. Často se jedná o fráze, které nelze doslovně přeložit. Zpestřením jsou zajímavosti v rámečcích. K dobré čitelnosti knihy přispívá i moderní sazba a výrazný dvoubarevný tisk. 

slangSlovník slangu nabízí obraty současné hovorové němčiny a slangu používané na internetu, ve filmech, tisku a médiích. Mnohé z nich v žádném všeobecném slovníku je nenajdete. Jsou to také slova a fráze, které mohou mít v daném kontextu zcela jiný hovorový význam, než obecně uváděný. Speciální přílohou je přehled zkratek používaných na internetu a při psaní SMS.