Nové průvodce národní povahou

Už jste zaznamenali naši letošní novinku? Publikace věnované zážitkovému poznávání národů napříč světem? Minulý měsíc vyšla první sada, odhalovala vážně i humorně povahu Italů, Izraelců, Japonců, Poláků, Rusů a Skotů. Knihy se setkaly s velkým zájmem a jsme proto rádi, že nyní přinášíme publikace další :-) Už brzy se na pultech knihkupectví na stránkách našich zábavných průvodců odhalí Američané, Angličané, Francouzi, Norové a Řekové! Knihy opět přibližují jejich životní styl, zvyky, tradice a hodnoty obyvatel zemí nám blízkých i vzdálených. Seznamte se se všemi!

Stěží byste dali dohromady různorodější společnost. Dozvíte se, proč se tak liší Američané a Angličané (a je toho více než dost), i když je spojuje společný jazyk. Protikladem svěžího amerického optimismu a příležitostí pro všechny je místy poněkud svérázný anglický humor a individualismus, životní styl těchto národů stěží může být odlišnější. Francouzský vkus, šarm a eleganci asi netřeba představovat, každý, kdo tuto zemi alespoň jednou navštívil, ví. Ale víte třeba, jak funguje francouzská rodina a společnost? Norové naproti tomu nejsou tak známí, snad jen ze severských detektivek. Milují přírodu nade vše, což se projevuje také v jejich každodenním životě. Inspirující i pro nás, že? A konečně Řekové... i ty většina z nás zná z některé letní dovolené. Života si užívají plnými doušky a nenechají se rušit ani nepříznivými okolnostmi. Jak to dělají? I to se v našem průvodci dozvíte.

Nahlédněte s námi do hlubin duší jednotlivých národů. Dozvíte se, jak místní lidé žijí, čemu věří a co je pro ně důležité. To vše čtivě a zábavnou formou. A je to rozhodně skvělý tip na vánoční dárek! Průvodce vycházejí u nás poprvé, takže pravděpodobnost, že knihu váš blízký už bude mít, je téměř nulová. Na pultech knihkupectví se objeví koncem listopadu, ale u nás si je můžete objednat nejdříve.

Jací jsou?

Jací jsou?Jací jsou?Jací jsou?Jací jsou?

Prohlédněte si ukázky z připravovaných titulů, stačí kliknout na obálku vybraného titulu. A už teď se můžete těšit na další sadu průvodců, kde se například dozvíte, jací skutečně jsou Dánové i co je podivného ve státě dánském....