Nové průvodce na cesty za poznáním

Naše nabídka destinací se zase o něco rozšiřuje. Vydejte se s námi do dalších měst a zemí za poznáním, relaxací, exotikou i adrenalovými zážitky! Nová sada průvodců vyjde koncem března.

A na co se můžete těšit?

S průvodcem Jeruzalém a Tel Aviv poznáte posvátná místa největších světových náboženství, fascinující muzea, jedinečnou kuchyni, koupání v Mrtvém moři a mnoho dalšího... Do Izraele je to jen pár hodin cesty, během kterých se ocitnete v úplně jiném světě. Exotika na Vás dýchne na každém kroku.

Druhou novinkou je Toronto, největší kanadské město i středisko výtvarného umění a finančnictví celé země. S průvodce si užijete to nejlepší: modernistickou architekturu, fascinující muzea, výhled z věže CN Tower, divoké Niagarské vodopády, plavbu po jezeře Ontario, bohatý výběr festivalů a výrazně dynamickou hudební scénu.

Další čtyři novinky tvoří nová vydání populárních destinací. Amsterdam, Barcelona, Řím a Sicílie.


Průvodce Poznejte obsahují podrobně zpracované prohlídkové trasy, které propojují největší zajímavosti dané destinace. Oceníte je při toulkách městy i jako inspirace pro výlety do okolí. Velkou předností je podrobná rozkládací mapa, na které jsou trasy také vyznačeny. V průvodci najdete i základní slovíčka a fráze, které využijete na nákupech, v restauraci nebo v hotelu.

Chcete mít podrobný přehled o naší aktuální nabídce průvodců od kapesních až po ty nejpodrobnější? Stáhněte si náš nový katalog cestování! Najdete v něm jednotlivé řady průvodců a konverzací i přehled všech destinací.