Nové studijní konverzace s výslovností

Pomalu se blíží konec prázdnin. Po dlouhých měsících distanční výuky se možná letos na školu těší mnohem více žáků i rodičů než v minulých letech. A to je dobře. Na nový školní rok se těšíme i my.  Chystáme pro vás totiž hned několik novinek a překvapení.

První z nich jsou čtyři zbrusu nové studijní konverzace s mluvníčkem. Po angličtině a němčině vydané vloni to budou stejně kvalitně zpracované publikace pro ruštinu, francouzštinu, španělštinu a italštinu. Věříme, že studijní konverzace potěší zájemce o cizí jazyky všeho věku a pokročilosti.

 konverzacec ruština konverzace francouzština konverzacec španělština konverzace italština

Konverzační část obsahuje 80 tematických okruhů ve 4 barevných sekcích, slovní zásobu i fráze s přepisem výslovnosti vhodném ke studiu jazyka (IPA). Texty doplňují obrázky a zajímavosti v rámečcích. Konverzace je tedy velmi přehledná a čtivá. Druhou částí je přehled gramatiky vhodný i pro začátečníky. A konečně část třetí tvoří naše specialita, mluvníček. Jedná se o slovník vět a obratů, které se běžně používají a často je nelze doslova přeložit. Mluvníček vychází z velmi oblíbené publikace mluvník určené pokročilejším uživatelům, v tomto případě obsahuje i věty vhodné pro úplné začátečníky.

Studijní konverzace představují obsahově hodnotný materiál do hodin jazyků. Pomohou žákům rozšířit pasivní i aktivní slovní zásobu a získat pohotovost ve vyjadřování. Využít je můžete i jako učebnice pro věčné začátečníky i mírně pokročilé. Díky přehledné sazbě a praktickému formátu se s knihou dobře pracuje a rádi se k ní budete vracet. Váš pokrok v cizím jazyce může mít tedy letos mnohem větší grády :-)

Prohlédněte si celou jazykovou nabídku!